Відома фітнес-тренер спростувала міфи про здорове харчування

Українська фінтес-тренер Марина Боржемська зробила великий пост в Instagram, присвячений здоровому харчуванню. У ньому вона розвінчала основні міфи про правильне харчування.

Українська спортсменка і фітнес-тренер Марина Боржемська після розлучення з В'ячеславом Узєлковим запустила власний блог в Instagram, в якому розповідає читачам про те, як схуднути за 21 день. Телезірка пояснює, як потрібно харчуватися, які проводити тренування, а також ділиться мотиваційними цитатами, які покликані допомогти силі духу. На особистій сторінці в соцмережі Марина продовжує тему блогу і ділиться різними рецептами з підписниками, інформує Ukr.Media.

Марина зробила нову публікацію. На своїй сторінці вона розмістила фото обіду і пояснила, що взагалі означають слова «здорове харчування». Так, Марина розповіла, що здорове харчування — це не дорого, як багато хто думає. Також фітнес-тренер пояснила, що насправді для того, щоб правильно харчуватися не потрібно витрачати багато часу і сил, оскільки у правильному харчуванні продукти повинні бути мінімально термічно оброблені.

«Багато хто впевнені, що правильне харчування це занадто дорого, огидно не смачно, та ще й готування займає мало не цілий день. А я готова сперечатися хоч цілу вічність! По-перше, здорово не є синонім дорого. Це ті ж продукти, якими Ви щодня заповнюєте свій холодильник і використовуєте в приготуванні. Але, в правильному сполученні і часі прийняття. У своїй програмі схуднення, я завжди стежу за тим, щоб продукти, з яких готуються страви, були максимально прості. Єдине, на чому ми не економимо, — на зелені. Зелень допустима будь-яка, але її має бути багато. По-друге, хто сказав, що печене м'ясо, або фаршировані гриби, салати це не смачно? Важливо, як вони приготовані і чим заправлені. Здорове харчування — це мінімум готування тому, що на правильному харчуванні не потрібно смажити хрусткі скориночки і томити три години», — поділилася Марина Боржемська.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *