Відмова від хліба: 5 причин сказати ні виробам з борошна

Чим загрожує відмова від хліба.

Ви коли-небудь замислювалися про те, що звичний для нас з дитинства хліб не тільки не приносить користь, але і завдає шкоди організму? Останнім часом все більше людей відмовляються від вживання борошняних виробів. І їх життя виходить на новий рівень. Чим загрожує відмова від хліба? Достатньо ознайомитися з наведеними нижче фактами, щоб вирішити для себе, чи варто вживати його в їжу, інформує Ukr.Media.

Чи корисна відмова від хліба

Відповісти на це питання в кожному конкретному випадку зможе лише спеціаліст. Але різні дослідження показали, що відмовившись від вживання білого хліба, людина зможе вирішити відразу кілька проблем.

Зниження ваги

Відмовившись від білого хліба, можна схуднути. Продукти, виготовлені з пшеничного борошна, проходять безліч обробок і містять швидкі вуглеводи. Вони здатні підвищувати рівень цукру в крові. І накопичують жир в організмі. Швидкі вуглеводи ускладнюють процес спалювання жирів, а значить, роблять бажане схуднення практично неможливим.

Очищення шкіри

Вироби з борошна провокують вироблення інсуліну, який, у свою чергу, змушує гормони андрогенів працювати активніше. Це підвищує вироблення шкірного сала, і, як наслідок, ми спостерігаємо забиті пори та акне.

Тому професійні косметологи при лікуванні захворювань шкіри в першу чергу радять переглянути свій раціон харчування.

Поліпшення загального самопочуття

Білий хліб уповільнює процес засвоєння корисних елементів і вітамінів. З-за цього наш організм недоодержує необхідні для розвитку речовини. А це згубно позначається на загальному стані здоров'я. Люди, які вживають велику кількість борошняних виробів, відчувають нестачу сил і апатію. А також виглядають старше своїх років.

Позбавлення від проблем з ШКТ

Глютен, який міститься в пшеничному борошні, згубно впливає на травну систему. Він осідає на стінках кишківника, порушуючи його цілісність. Тому після вживання борошняних виробів можна відчувати важкість у шлунку, здуття, печію.

Замінивши пшеничні вироби цільнозерновими продуктами, можна уникнути проблем з органами ШКТ.

Позбавлення залежності до солодкого

Так, і це не жарт. При споживанні одного шматочка хліба в кров здійснюється викид цукру. Як наслідок, ви отримали заряд енергії. Але подібна енергія швидко виснажується, і вам потрібно ще більше швидких вуглеводів, щоб відчути приплив сил.

Подібне штучне підняття рівня інсуліну в крові призводить не тільки до залежності від вуглеводів, але і може спровокувати появу цукрового діабету.

Висновок

Відмова від хліба багатьом здається неможливою, але якщо задуматися, що після переробки борошно вищого сорту зберігає в собі всього 20% корисних речовин, які втрачають свою активність протягом місяця, то виходить, що ми щодня вживаємо пустушку. Тим більше сам по собі хліб не має ніякого смаку, і без нього звична їжа навряд чи втратить свої смакові якості.

Якщо не упевнені, що хочете повністю відмовитися від виробів з пшеничного борошна, спробуйте скоротити їх споживання, і зміни в здоров'ї та зовнішньому вигляді не змусять себе довго чекати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *