Вчені виявили, який нічний перекус здатен прискорити метаболізм в організмі під час сну

Для прискорення метаболізму вночі ввечері варто їсти сир.

Цей перекус цілком можливо здійснити вночі, за пів години до сну — згідно з дослідженням, вжитий у такий час, він може прискорювати метаболізм людини, поки та спить. Фахівці радять використовувати для такого перекусу сир, інформує Ukr.Media.

Схуднення під час сну — здається, що це занадто добре, щоб бути правдою. Але нещодавнє дослідження, опубліковане у British Journal of Nutrition, показало: такий продукт як сир цілком може бути нічним перекусом, що допомагає ставати стрункішими. Він здатен активізувати метаболізм під час сну.

Дослідники виявили, що для прискорення обмінних процесів у організмі достатньо з'їдати лише 30 грамів сиру.

"Його вживання позитивно впливає на швидкість метаболізму і регенерацію м'язової тканини завдяки компоненту казеїну — що міститься у молочних продуктах і сирі. Він повільно перетравлюється, забезпечуючи м'язи високоякісним білком на кілька годин. Таким чином, для вироблення енергії організму не доводиться витрачати у нічний час власний білок, він використовує для цього вуглеводи і жири, що й сприяє схудненню", — пояснили фахівці.

Тим, хто не полюбляє сир, вчені радять використовувати протеїнові коктейлі — метаболічна відповідь організму на їх споживання практично ідентична.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *