Вчені розповіли, кому шкідливо їсти банани

Банани можна вживати далеко не всім.

Стиглі банани багаті калієм, кальцієм, фосфором, залізом, вітамінами В1, В2, РР і аскорбіновою кислотою, інформує Ukr.Media.

Вважається, що ці екзотичні фрукти допомагають впоратися з безсонням, позбавитися від набряків і налагодити роботу серцево-судинної системи. Тим не менше, їх можна їсти далеко не всім.

Кому ж не варто ласувати цими фруктами?

Людям із захворюваннями нирок

Крім того, що банани допомагають вивести з організму зайву рідину, вони надають досить сильний вплив на нирки. Саме тому людям із захворюваннями нирок, варто обмежити кількість бананів в раціоні.

Людям з кишковими розладами

Банани досить довго перетравлюються і викликають підвищене газоутворення. З цієї причини лікарі не рекомендують їсти банани пацієнтам з синдромом роздратованого кишечника і метеоризмом.

Людям з підвищеним згортанням крові

Виводячи з організму надлишки води, банани роблять кров більш густою. Тому їх регулярне вживання може привести до утворення тромбів у людей з підвищеним згортанням крові. До того ж ці фрукти протипоказані людям, страждаючим тромбофлебітом.

Людям із серцевими недугами

Крім того, банани не варто їсти людям, які перенесли інфаркт та інсульт, а також пацієнтам з ішемією. Так, ці фрукти благотворно впливають на стан серцево-судинної системи, але тільки у людей зі здоровим серцем.

Діабетикам

Цукровий діабет — ще одне захворювання, при якому не рекомендується включати в раціон банани. Ці солодкі плоди можуть викликати потужний викид інсуліну, а це небезпечно для тих, хто повинен постійно контролювати рівень цього гормону в крові.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *