Вчені знайшли ген, який відповідає за ожиріння

Фахівці знайшли спосіб спалювати на 20-30% більше калорій, нічого при цьому не роблячи.

Вчені з університету Ціньхуа в Пекіні виявили ген, що відповідає за відкладення жиру в організмі. Про це повідомляє PLoS Biology.

Доктор Лігун Чень і його американські колеги провели експеримент на мишах. Вони помістили гризунів в спеціальну «морозилку», в якій досліджували механізми організму, що допомагають істоті зігрітися. Виявилося, що ген Oct3 відіграє в цьому ключову роль.

В організмі людей, як і у мишей, є кілька видів підшкірного жиру. Бурий жир зустрічається в основному у дитинчат і зникає в міру зростання. Він використовується організмом для швидкого спалювання калорій і обігріву тіла. А білий жир є «коморою» поживних речовин.

Вчені з’ясували, що низька температура активізує ген Oct3, який перетворює частину білого жиру на бурий. Вчені видалили цей ген у кількох мишей. Їхня температура тіла піднялася на кілька градусів, і вони почали спалювати на 20-30% калорій більше, ніж миші з геном Oct3.

Фахівці вважають, що препарат, який зможе тимчасово заблокувати роботу гена Oct3, зможе стати одним з найуспішніших препаратів від ожиріння.

Напередодні було створено унікальний препарат для схуднення. Також повідомлялося про те, що худнути у вихідні без тренувань можна.

Джерело: ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *