Вчені назвали простий засіб від похмілля

Хороша порада після веселих свят.

Згідно з даними китайських вчених з Університету Сунь Ятсена в Гуанчжоу, газована вода з лимонним смаком – відмінний засіб, який допомагає в боротьбі з похміллям, інформує Ukr.Media.

Її вживання прискорює процеси засвоєння, розщеплення і виведення алкоголю з організму, стверджують китайські дослідники.

Газована вода з лимонним смаком була обрана вченими, коли вони тестували напої, намагаючись встановить їх антипохмільні здібності. За словами медиків, щоб полегшити симптоми похмілля при токсикозі алкоголем, необхідно в першу чергу зменшити концентрацію ацетальдегіду в організмі. Газована вода на кшталт «спрайту» активізує для свого засвоєння фермент, який знижує рівень ацетальдегіду.

«Фермент алкогольдегідрогеназа, який виділяється печінкою у відповідь на вживання алкоголю, перетворює етанол в ацетальдегід, що дозволяє знизити кількість алкоголю в крові. В результаті взаємодії ацетальдегіду та іншого ферменту альдегіддегідрогенази, виходить ацетат. Це речовина нешкідлива, однак при взаємодії ацетальдегіду і ацетату виникає важкий похмільний синдром», – розповіли фахівці про природу похмілля.

Вчені стверджують, що похмілля виникає не стільки у зв'язку з вживанням алкоголю, скільки через сповільнення процесу засвоєння алкоголю організмом. Лимонна газована вода містить у своєму складі компоненти, які прискорюють реакції організму по переробці спиртного.

За словами лікаря, дієвим засобом у боротьбі з похміллям є мінеральна газована вода. Бульбашки вуглекислого газу, що містяться у такій газованій воді, збільшують поверхню всмоктування рідини, завдяки чому вона швидше надходить у кров. При цьому поліпшується кровотік, стимулюється жовчовиділення і перистальтика кишечника, активуються процеси очищення організму від токсинів. Отже, швидше виникає поліпшення самопочуття.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *