В Україні заборонили ліки проти здуття Еспумізан

В одній із серій препарату були знайдені «білі включення», при тому, що сам препарат «Еспумізан» повинен бути однорідним.

В Україні заборонили «Еспумізан» – популярний препарат, який лікує функціональні порушення кишечника, в тому числі – коліки. Вся справа в тому, що в препараті, який повинен бути однорідним, виявили «білі включення», тому й заборонили зберігати та продавати цілу серію даного препарату. Про це в понеділок, 3 грудня, повідомляє прес-центр Державної служби лікарських засобів і контролю за наркотиками, інформує UkrMedia.

«Забороняю реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу Еспумізан, краплі оральні, емульсія, 40 мг/мл по 30 мл у флаконі з крапельницею-вставкою і пробкою, по одному флакону в картонній коробці, серії 82031, виробництва Берлін-Хемі АГ, Німеччина» – йдеться у розпорядженні.

Тепер всі аптеки повинні після одержання даного розпорядження перевірити наявність вказаного лікарського засобу і вжити заходи щодо вилучення його з обігу шляхом повернення постачальнику та/або знищення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *