В цих продуктах багато солі, а ми їмо і не помічаємо

Мало хто знає, але багато страв, які ми замовляємо в ресторанах та кафе, містять велику кількість солі, оскільки це робить їх більш привабливими для споживачів. Якщо ви часто вживаєте таку їжу, можете стати схильні до набряків та інших проблем зі здоров'ям, інформує Ukr.Media.

Втім, є й інші харчові "рекордсмени" за вмістом солі, які варто обмежити в раціоні. Серед них є фастфуд — гамбургери, піца та інші види швидкої їжі, які ми їмо на ходу.

Ковбасні вироби також містять величезну кількість солі, а також нітрит натрію, який також містить велику кількість солі, що робить їх ще шкідливішими для здоров'я. Ці продукти можуть бути небезпечними для здоров'я, якщо вживати їх у великих кількостях.

У домашній консервації (наприклад, огірки та помідори) також міститься багато солі, що може призвести до негативних наслідків для здоров'я. У чорний список також входять сири, причому практично всі, окрім молодих розсільних на кшталт моцарели. У ній вміст солі набагато менший. Та навіть звичні солодощі, які ми точно не запідозримо в такій підступності, мають у складі приховану сіль — її додають у шоколад, печиво та інші кондитерські вироби, щоб посилити їх смак.

Ну а очолюють рейтинг шкідливих продуктів — чипси, солоні сухарики та інші солоні продукти, які часто вживають разом з пивними напоями. Ці продукти зазвичай висушуються і просолюються для того, щоб вони мали більш тривалий термін зберігання, тому в них міститься величезна кількість солі. Крім того, ці продукти також містять велику кількість жирів, калорій та інших шкідливих речовин, які можуть призвести до ожиріння, підвищеного кров'яного тиску, захворювань серця та судин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *