Три види чаю, які успішно рятують від головного болю

Часом головний біль завдає ще того дискомфорту, але навіть у цьому випадку не завжди потрібно вдаватися до допомоги лікарських препаратів, інформує Ukr.Media.

Варто зазначити, що головний біль може бути спричинений напругою або стресом, тому іноді в пігулках немає потреби. Адже тоді, за словами зарубіжних фахівців, проблему здатний розв'язати ромашковий чай, що має протизапальну дію.

Ромашковий чай також корисний людям з діабетом завдяки своїм цукрознижувальним властивостям. Напій рекомендується пити в разі стресів, сильного хвилювання, неконтрольованого нервового збудження, а також у разі мимовільного напруження м'язів для їхнього розслаблення.

У цих випадках може допомогти заспокоїтися і чай з перцевої м'яти. Трава чинить заспокійливу дію на організм, усуває головний біль, тривожні розлади та проблеми зі шлунком завдяки тому, що містить ментол і метилсаліцилати, обидва з яких чинять спазмолітичну дію.

Крім того, зняти головний біль, спричинений стресом, може допомогти чай із лимонної меліси, який дасть змогу швидко розслабитися. У зв'язку з чим травники рекомендують його тим, хто страждає на мігрені. До списку внесено й гвоздику, яку слід залити крутим окропом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *