Трави для здоров&#039я печінки

Потурбуйтеся про вашу печінку, і вона вам віддячить здоровим самопочуттям та життєвою енергією.

Печінка — орган, про який ми часто забуваємо, навіть коли піклуємося про наше здоров'я. Ми часто одержимі новинками дієт та фізичних вправ, які обіцяють допомогти нам схуднути, або ми надто зосереджуємось на зниженні рівня холестерину та зміцненні серця. Так, всі ми повинні дбати про здорову вагу, зниження рівня холестерину та профілактику роботи серця; це все дуже важливо. Але що відносно печінки? Чи знали ви, що важливі органи та частини тіла, такі як серце, мозок, нирки, суглоби та очі, залежать сильно залежать від активності печінки? Було б дуже важко мати здорове серце, якщо печінка не виконує своєї роботи, інформує UkrMedia.

Але яка роль печінки? Що робить її настільки важливою для загального здоров'я вашого тіла? Перше, що потрібно зрозуміти, полягає в тому, що печінка насправді є другим найважливішим органом поряд із серцем. Так, вона дуже важлива.

Печінка виконує ряд функцій:

  • Циркуляція: печінка відповідає за живлення кожної клітини в організмі. Кожна частина тіла залежить від печінки, яка забезпечує регулярне циркулювання та доставку кров.
  • Екскреція та детоксикація. Печінка також очищає кров, видаляє сторонні тіла та фільтрує важкі метали та барвники.
  • Регулювання гормонів: печінка підтримує збалансований рівень гормонів, таких як естрогени та андрогени, усуваючи будь-який надлишок через жовч або сечу.

Печінка також сприяє обміну речовин в організмі на додаток до вироблення важливих білків, необхідних організму. Насправді, печінка є складним органом з багатьма функціями, про які ми тільки натякнули. Зайве говорити, що покращення здоров'я та активності печінки є життєво важливим для загального здоров'я та продуктивності вашого тіла. Отже, що саме ви можете зробити, щоб печінка була здоровою. Правильний спосіб життя, фізична активність, збалансоване харчування, регулярні візити до лікаря. І ми ще розповімо про деякі трави, які допомагають підтримувати здоров'я печінки. Ось 6 найкращих трав для здоров'я печінки.

Розторопша

Давні філософи, Гален та Пліній, ще у старі часи визнали позитивний вплив розторопші. Клінічно доведено, що розторопша підтримує роботу печінки. Для відновлення функцій печінки і її клітин потрібно пити чай. Приготувати його не складно, для порції чаю знадобиться 1 ч.л. насіння на чашку гарячої води. Найкраща властивість розторопші полягає в тому, що вживати її можна постійно.

Корінь орегонського винограду

Ця рослина у пошані в терапевтів — травників протягом багатьох років. Корінь орегонського винограду допомагає печінці, підтримуючи стійкий відтік жовчі та крові через печінку.

Корінь кульбаби

Кульбаба часто вважають рослиною бур’яном, так як вона росте всюди у великій кількості. Насправді, корінь кульбаби має багато позитивних характеристик, зокрема, користь для печінки. Кульбаба промиває печінку і стимулює потік жовчі через печінку. Це також хороше джерело заліза, калію та цинку.

Куркума

Корінь куркуми є родичем імбиру і вже тисячі років використовується для укріплення здоров'я. Він підтримує печінку, стимулюючи утворення ферментів, які допомагають печінці виконувати свою роботу.

М'ята

Ми впевнені, що ви часто використовуєте м’яту в приготуванні їжі. Насправді, м'ята добре підходить не лише для свіжого дихання або смачних святкових рецептів. Вона також стимулює потік жовчі та підтримує здоровий рівень холестерину, що допомагає печінці виконувати свою функцію фільтрації токсинів з крові.

Кардамон

Стручок кардамону має ряд корисних функцій для організму, підтримуючи печінку під час очищення крові. Він також є головним інгредієнтом у багатьох рецептах детокс чаю для печінки, який допомагає підтримувати здоров'я як печінки, так і жовчного міхура.

Додавайте ці трави у ваш раціон, і печінка вам неодмінно віддячить здоровим самопочуттям та життєвою енергією.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Перед використанням даних, наданих вище, проконсультуйтеся з сертифікованим фахівцем. Редакція не гарантує будь-які результати і не несе ніякої відповідальності за шкоду або інші наслідки, які можуть виникнути внаслідок використання відомостей, наданих вище.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *