Швидше виключіть ці шкідливі харчові звички — вони наближають старіння

Їжа не тільки наповнює нас силою і енергією, але і впливає в цілому на організм. Якщо хочете продовжити молодість і залишитися здоровим якомога довше, швидше виключіть ці шкідливі харчові звички, інформує Ukr.Media.

Вся їжа, що потрапить до нас в рот, несе або користь, або шкоду. Якщо обмежитеся певними продуктами, виключивши корисні, не дивуйтеся потім передчасної старості і надмірної ваги. Наш організм — єдиний і злагоджений механізм. Як тільки одна деталь приходить в несправність, наприклад шлунково-кишковий тракт, проблеми поступово переміщаються по всьому тілу. Зрештою воно буде позбавлене презентабельного зовнішнього вигляду і колишньої активності. Тому, щоб залишатися вічно молодими та виключити ризик появи зайвих кілограмів, як можна швидше позбудьтеся від цих небезпечних для здоров'я харчових звичок.

Недостатнє споживання клітковини

Клітковина — одна з найнеобхідніших для активного способу життя складних вуглеводів. Якщо кожен день ви хоча б трохи, але будете з'їдати продуктів багатих на харчові волокна, відстрочите старіння на багато років вперед. У організму з'являться сили оновлюватися, тримати міцний імунітет, знизити надлишкову вагу і контролювати рівень холестерину в крові. Вівсянка, горіхи і бобові багаті на клітковину, постарайтеся не ігнорувати ці продукти в раціоні.

Звичка не допускати в харчування пребіотики

Формуючи харчові звички, багато хто забуває про особливу мікрофлору в нашому кишечнику.

Формуючи харчові звички, багато хто забуває про особливу мікрофлору в кишечнику, де мешкає величезна безліч корисних бактерій. Не тільки кисломолочними продуктами підтримується правильне середовище, але і пребіотиками, які служать їжею для наших маленьких помічників. Тому відмова від фруктів і овочів, в яких міститься безліч цих речовин, може помітно зіпсувати ваш зовнішній вигляд, постарівши на кілька років. Намагайтеся взяти собі за звичку вживати в їжу квасолю, яблука, спаржу, банани, ягоди, часник, цибулю, помідори і цибулю-порей.

Мала кількість білка в їжі

Чому часто спортсмени виглядають молодшими за свої роки? Не тільки через регулярні фізичні вправи, але і через велику кількість білка в їжі. Не варто забувати, що ця речовина бере участь в процесі оновлення і самовідновлення організму. Без будівельних властивостей білка, якщо його мало в раціоні, шкіра втратить еластичність і буде відновлюватися набагато довше. Ознаки старіння стануть більш виразними, і ви, швидше за все, наберете кілька зайвих кілограмів. Тому що білкова їжа дуже поживна і ситна, без неї ми перекушуємо набагато частіше.

Ігнорування водного балансу

Чергова шкідлива харчова звичка — не підтримувати водний баланс в організмі.

Дієтологи, ендокринологи і всі кому не лінь продовжують твердити про те, як важливо дотримуватися водного балансу в організмі, якщо хочете бути здоровими. І вони мають рацію. Пам'ятайте, що ми складаємося з води, її кількість в організмі варіюється від 55% до 65%. Тому дуже важливо, щоб тіло і його тканини не були зневоднені. Просто запам'ятайте, що всього 1,5-2 літри чистої питної води в день забезпечать гладкість шкіри, допоможуть запобігти ожирінню, виведуть шлаки і продовжать молодість. Візьміть за звичку завжди пам'ятати про водний баланс.

Любов до оброблених харчових продуктів

Оброблені харчові продукти, якщо коротко, це все ті напівфабрикати і фастфуд, які нам так подобаються. Морочитися цим не треба — просто розігрів і з'їв. Але небезпека таких продуктів полягає в тому, що в їх складі зазвичай велика кількість підсилювачів смаку, барвників, рафінованих вуглеводів і трансжирів. Все це завдає великої шкоди організму. Звичка регулярно харчуватися такими продуктами приведе вас як мінімум до набору зайвої ваги. У гіршому випадку в організмі прискоряться процеси старіння, що обов'язково відіб'ється і на вашому зовнішньому вигляді.

Надмірна кількість солодкого в раціоні

Цукор викликає стрибання глюкози, які не тільки наближають старіння, але і створюють загрозу ожиріння.

Дозволити собі іноді з'їсти солодке тістечко, нехай навіть і на ніч, — не злочин. А ось мати надлишкову кількість солодкого в раціоні — так. Цукор, що у великих кількостях є в таких продуктах, може піднімати в крові рівень глюкози. Її стрибання не тільки приведуть вас до почуття голоду і зайвим перекусам, але і простимулюють вироблення кінцевих продуктів глікування. А вони руйнують колаген, через що на обличчі незабаром від такої шкідливої харчової звички з'являться нові зморшки — і у великій кількості.

Звичка їсти готові м'ясні продукти занадто часто

Виявилося, що сосиски, ковбаси, бекон та інші готові м'ясні продукти зовсім некорисні для нашого організму, якщо взяти за звичку їсти таке часто і багато. Всесвітня організація охорони здоров'я віднесла їх до канцерогенів першої групи. Виходить, що, взявши за основу харчування готовими м'ясними продуктами, ви не тільки наблизите старіння організму, але і опинитеся в групі ризику розвитку раку. Якщо хочете залишатися здоровими, красивими і з витривалим організмом, візьміть за звичку контролювати кількість цих продуктів в меню.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *