Що необхідно взяти у подорож для тих хто стежить за своїм здоров’ям

Вважайте, що це ваш обов'язковий туристичний набір.

Ви чекали свою відпустку весь рік, тоді навіщо затьмарювати її можливими недугами під час запланованої подорожі? Покладіть ці вісім необхідних речей в дорожню сумку або валізу — вважайте, що це ваш обов'язковий туристичний набір. І без нього нікуди, інформує Ukr.Media.

Аптечка першої допомоги

У ній повинен бути бинт, антисептичні серветки та інші предмети першої необхідності, особливо якщо ви збираєтеся проводити свою відпустку на природі. Якщо ви летите з аптечкою першої допомоги у своїй ручній поклажі, перевірте, що із її складу може не пройти контроль безпеки в аеропорту (деякі ліки і гострі предмети).

Вушні затички для авіаперельоту

Якщо ви відчуваєте дискомфорт і біль у вухах під час зльоту і посадки, вушні затички допомагають регулювати тиск, і вони можуть стати для вас справжнім порятунком. Багато туристів також вважають їх необхідною річчю під час піших походів в гірських районах. Включіть їх у свій туристичний набір.

Таблетниця-органайзер

Якщо вдома ви вже призвичаїлися відстежувати графік прийняття ліків, то в поїздці це може бути більш складною справою, особливо якщо ви потрапляєте в інший часовий пояс. Органайзер для таблеток може стати буквально вашим спасителем, і він не займає багато місця.

Сонцезахисний засіб

Надмірна засмага не тільки викликає опіки і біль, але і перегрів організму. Отже, сонцезахисний крем або лосьйон обов'язково повинен бути у вас під рукою. Якщо ви плануєте займатися підводним плаванням, зробіть добро навколишньому середовищі та виберіть безпечний сонцезахисний крем, в якому немає хімічних речовин, що приносять шкоду коралам.

Спрей для носа

Низька вологість у кабінах літаків може висушувати слизові оболонки носа. До всього іншого, це може зробити вас більш сприйнятливими до бактерій і мікробів. Тому постійно зволожуйте ніс з допомогою сольового назального спрею під час тривалих польотів. Також стане у нагоді, якщо ви раптом відчуєте, що у вас починається нежить. Тому спрей помістіть туди ж — у свій туристичний набір.

Антибактеріальний гель для рук і серветки

Навколо вас дійсно дуже багато бактерій і мікробів, які знаходяться на всіх поверхнях. Протріть антибактеріальною серветкою пульт телевізора у своєму готельному номері, поручні, ручки та навіть сидіння в літаку. Антибактеріальний гель, в свою чергу, стане в нагоді вам, коли ви харчуєтеся на ходу. Ну, або не можете перед їжею якісно вимити руки.

Компресійні шкарпетки

Під час тривалих авіаперельотів ви піддаєтеся великому ризику тромбозу глибоких вен. А це дуже небезпечний стан, при якому кров'яний згусток утворюється у вені (зазвичай в ножній). Компресійні шкарпетки — це відмінний засіб для профілактики, і вони підтримують циркуляцію крові в ногах.

Засоби від комах

Комарі, кліщі, клопи та інші повзучі істоти можуть переносити масу дуже прикрих захворювань від малярії до вірусу Зіку. Подорожуєте в дуже безпечній в цьому плані місцевості? Не забудьте обов'язково покласти репелент для комах у свій туристичний набір, щоб використати його під час поїздки. Крім того, подумайте про те, щоб обробити своє взуття та одяг спеціальним спреєм.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *