Психосоматика: чому ми хворіємо, коли і куди витікає життєва енергія

Над питанням, чому ми хворіємо, працюють не тільки лікарі, але і досвідчені психологи.

У чому криється причина того, чому одні страждають від частих застуд, а інші схильні до артриту або діабету. І чим психологічні причини захворювань відрізняються. Над цим і працює психосоматика. Наприклад, люди, які страждають онкологією в більшості своїй не вміють прощати. А гіпертоніки часто приховують образи і стримують злість, інформує Ukr.Media.

У тих, хто страждає хронічними формами захворювань і тих, у кого часто трапляються провали в житті, є одна об'єднуюча властивість — такі люди не сфокусовані на сьогоднішній день. Подумки вони зав'язані на минулому або занурюються в майбутнє, втрачаючи зв'язок з поточним моментом.

Існує давня східна мудрість, яка говорить, хто живе в минулому сумний, хто живе в майбутньому тривожний. І тільки той, хто живе тут і зараз завжди спокійний і щасливий. Озирніться навколо — швидше за все, ви знайдете приклади літніх людей з букетом хронічних хвороб, що розповідають про свої жалі й печалі. Чи вони часто турбуються про те, як би чого поганого не сталося з ними в майбутньому. Це найбільш наочний приклад психосоматики хвороб.

Для того, щоб "перейти" з минулого і майбутнього на сьогоднішній момент, фахівці пропонують чимало методик. Тільки озброївшись ними, можна по-справжньому піти від непотрібних переживань. Ось тільки деякі з них:

  • релаксація
  • медитація
  • відмова від перегляду ТБ
  • психотерапія
  • практики для розвитку довіри до оточуючих і життя

На жаль, але часто трапляється й таке, що люди не переживають і звільняються від своїх негативних думок, а просто перестають про це думати. Психосоматика говорить про те, що тікати з минулого і майбутнього не можна, це призводить в "психологічну пастку". Потрібно грамотно занурюватися у справжнє життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *