Прості поради: як прискорити обмін речовин в організмі

Метаболізм – це вкрай важливий процес. Від його швидкості залежить робота багатьох життєво важливих систем.

Здоров'я людини може помітно погіршати, якщо обмін речовин буде повільним. Людина з подібною проблемою може зіткнутися зі слабкістю м'язів, підвищенням рівня поганого холестерину в крові, проблемами з суглобами, низьким пульсом, почуттям слабкості, сухістю шкіри, зайвою вагою і депресією. Однак існує ряд способів, які допоможуть вам без сторонньої допомоги прискорити процес метаболізму. Сьогодні поговоримо про найбільш поширені і ефективні методи, інформує Ukr.Media.

Перший спосіб – більше рухайтеся

Найпростішим, але при цьому ефективним способом прискорення вашого метаболізму є рух. Якщо ви не займаєтеся спортом, то більше ходіть пішки. Експерти рекомендують здійснювати не менше 10 тисяч кроків на день.

Другий спосіб – їжте частіше

Якщо у вас низький обмін речовин, ви ні в якому разі не повинні морити себе голодом. Трьох прийомів їжі на добу буде не достатньо, щоб швидкість обміну речовин збільшилася. Краще їсти не менше 5 разів на день, через кожні 2-3 години, при цьому порції повинні бути поживними і не великими за обсягом. В такому разі, ви не зіткнетеся з почуттям голоду, організм не буде запасатися калоріями, а почне спалювати їх.

Третій спосіб – збільште споживання білка

Фахівці не закликають переходити на білкові дієти. Але потрібно на вечір готувати страви, в яких буде достатньо білка, при цьому мінімальна кількість вуглеводів. Білкова їжа сприяє прискоренню метаболізму.

Четвертий спосіб – пийте достатню кількість води

Щоранку необхідно починати зі склянки води, так само слід чинити і перед тим, як лягти спати. Крім того необхідно намагатися пити воду за 40 хвилин перед кожним прийомом їжі і через півгодини після цього. Таким способом ви допоможете організму залучити в процес метаболізму відстрочені жири.

П'ятий спосіб – не пропускайте сніданки

Це найважливіший прийом їжі. Саме сніданок запускає нормальну швидкість обмін речовин, яка сповільнюється в період нічного відпочинку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *