Професор Гарварду розповів, що дожити до 120 років під силу кожному

Варто лише постаратися.

Знаменитий американський і австралійський біолог Девід Синклер (David A. Sinclair) — один з провідних світових фахівців, що вивчають омолоджуючу дію ресвератролу розповів про головний секрет довголіття, інформує Ukr.Media.

Чоловік в даний час живе і працює в США, в медичній школі Гарвардського університету.

Девід Синклер отримав більше ніж 25 престижних нагород, включаючи медаль Австралійського суспільства медичних досліджень, нагороду NIGMS MERIT Департаменту охорони здоров'я Сполучених Штатів Америки.

"Експерименти, які проводяться на мишах показують, що здорове харчування плюс ресвератрол — найкраща комбінація. Ресвератрол дає істотний ефект, коли миші страждають ожирінням і ведуть сидячий спосіб життя.

Але миші, яким ми даємо збалансоване харчування плюс ресвератрол, живуть значно довше, ніж ті, яким дають тільки ресвератрол, і, природно, ніж ті, яким не дають ні здорового харчування, ні ресвератролу.

Так що ресвератрол не привід, щоб бути лінивим чи їсти все те, що ви захочете", — сказав фахівець.

Поєднання препаратів та регенеративної медицини має величезний потенціал для продовження життя.

"Мої дослідження ставлять за мету зберегти тіло здоровим максимально довго, шляхом активації захисних сил організму, і робити це до тих пір, поки інші вчені не розроблять технології вирощування і заміни органів", — додає вчений.

Діти, народжені після 2050 року, зможуть розраховувати дожити до 100. Люди будуть здоровими протягом більшої частини свого життя. Вони й в 80 років будуть активні; вони змогли б грати в теніс і тусуватися зі своїми онуками.

Ви бачите, що деякі люди роблять це й зараз, але ми можемо очікувати, що таких людей буде більше, коли анти-вікові препарати стануть загальнодоступними.

Це також означає, що люди, які зараз живуть до 100 років, натомість змогли б прожити до 120 або 130-ти.

"Я думаю, що до кінця століття люди могли б жити до 150-ти, тому що до того часу буде проведена сукупність досліджень, що дозволяє створити препарати, які люди могли б починати приймати у віці до 30 років, щоб підвищити захист організму від хвороб і старіння", — підсумував Девід.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *