Причини, які заважають позбутися від жиру на животі

Недолік сну може порушити вироблення гормонів.

Жирові відкладення в області живота — найбільш «болючі» для нас, інформує Ukr.Media.

По-перше, через те, що це найбільш помітна зона скупчення жиру, яка псує загальне естетичне враження від тіла. По-друге, жир з живота зігнати найважче, адже заняття в спортзалі в першу чергу спалюють його з найменш проблемних зон: ноги, руки, стегна і т. д. А строгу дієту тривалий час може винести не кожний.

Але не варто лаяти себе за лінь, нелюбов до спорту і слабку силу волі. З віком з'являється безліч факторів, які й провокують накопичення жиру в області живота. Сьогодні ми розповімо про деякі з них.

Здорове харчування не допомагає

Навіть якщо проблем із зайвою вагою ніколи не було і раптом вони з'явилися, це не завжди означає, що винен ваш раціон. З віком стійкість організму до інсуліну стає все більшою, а, як ми знаємо, він допомагає людині спалювати жир.

Для усунення цієї проблеми слід звернутися до дієтолога, для складання адекватної програми харчування.

Підвищений рівень стресу

Нервова система дуже сильно впливає на роботу нашого організму. І якщо перша страждає від перенапруги, розладів і постійних стресів, то і організм в певний момент може дати збій. Підвищене вироблення кортизолу (гормон стресу) впливає на накопичення зайвої ваги.

Виходом з цієї ситуації може бути тільки одне — самоконтроль. Людина повинна уміти справлятися зі стресом самостійно.

Гормони

Тут грає роль два чинники. Перший — недолік сну. Це заважає нашому організму відновлюватися після важкого дня, що у свою чергу збільшує вироблення кортизолу, згубний вплив якого описано вище.

Другий фактор — порушення роботи лептину. Цей гормон відповідає за відчуття ситості. Проте з віком його кількість сильно збільшується, що заважає організму адекватно оцінювати кількість з'їденого.

Рішення цих проблем одне — відвідати відповідного лікаря, який проконсультує як відновити роботу ендокринної системи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.