Правила застосування особистих речей.
Якщо людина буде дотримуватися особистої гігієни, то сама собі зможе забезпечити міцне здоров'я і відмінне самопочуття. Будь-який лікар буде радий постійно нагадувати кожній побаченій людині про те, щоб та не забувала слідувати правилам гігієни. Кожен день приймати душ, чистити зуби бажано двічі в день, мити руки перед їжею — основні норми чистоти, яких необхідно дотримуватися. Але чи вистачає їх для того, щоб зміцнювати здоров'я? Чи можуть існувати певні норми, про які не відомо людині. А вона кожен раз порушуючи їх, страждає від наслідків своїх помилок. Так, безумовно є. Подібні правила застосовуються до особистих речей, за терміном використання яких не завжди стежать. Порушення термінів експлуатації може призвести до виникнення неприємних наслідків, інформує Ukr.Media.
Що сказано лікарями про гребінці
Всім відомо про те, як важко буває знайти гребінець, який вам підійде. Особливо якщо відштовхуватися від висунутих до нього вимог. До звичайної проблеми погано підібраного гребінця відноситься занадто жорсткі зубчики, які постійно деруть шкіру голови. Ще однією значною проблемою може стати електризація волосся. З цих причин люди часто відмовляються щодня використовувати гребінець. І ось, підібравши найкращий і зручний гребінець, людина абсолютно не думає з ним розлучатися. Звичайно, навіщо шукати заміну улюбленому гребінцю, в якому все ідеально? Насправді дерматологами рекомендується міняти даний предмет особистої гігієни один раз на пів року, рік — максимум. Пояснюється це тим, що гребінець встигає накопичувати на собі безліч бактерій. Вони за той час, що гребінець знаходиться у господаря, встигають розмножитися.
У Беверлі Хіллз є лікар, який повідомляє про мету кожного розчісування — усунути небажану плутанину волосся, і згладити пасма. У тому випадку, якщо на гребінці залишається пил з брудом або залишки волосся, то розчісування не приноситиме належного ефекту. Ще одним мінусом того, що гребінець брудний, є контакт бруду зі шкірою голови. А це може викликати роздратування і свербіння. Цього можна уникнути, якщо регулярно мити гребінець під водою з милом або шампунем. Але все одно кращим рішенням буде заміна гребінця. Необхідно відразу викинути старий гребінець, щетинки якого вже почали випадати!
Жахливі подробиці зубної щітки людини
Людям часто нагадують про необхідність регулярно міняти зубну щітку. Але лише одиниці прислухаються до таких порад. Деякі люди використовують свою щітку до тих пір, поки від її щетинок нічого не залишиться. Інші чекають моменту, коли вона стане занадто м'якою. І третій тип людей намагається змінювати зубну щітку раз на рік. Не варто допускати подібного. Адже на поверхні щітки після першого використання починають жити та розмножуватися бактерії, що потрапили туди з ротової порожнини свого господаря. Щітка знаходиться в постійній вологості, на неї майже не потрапляє світло, та й кисню навколо обмежена кількість. А це просто ідеальне середовище для шкідливих організмів. При чому в цьому винна сама людина. Не думаючи про наслідки, вона накриває щітку ковпачком щоразу після використання, не давши тій висохнути.
Стоматологами рекомендується після кожного використання ретельно милити щітку, залишаючи так до наступної чистки зубів. Навіть за умови того, що людина буде стежити за сухістю своєї щітки, її просто необхідно міняти щомісяця.
Мочалка теж здатна завдати шкоди
Не варто думати, що тільки їжа і спосіб життя здатні негативно вплинути на самопочуття людини. Якщо не змінювати мочалку кожні два місяці, то вона здатна завдати непоправної шкоди шкірі людини.
Джерело: ukr.media