Поради та нюанси по вибору стоматологічної клініки

Давайте спробуємо трохи розібратися, як вибрати стоматологічну клініку.

Багато хто з нас ще з дитинства боїться стоматологів, а звук бормашини валить їх у жах. Однак зуби все ж потрібно лікувати. І бажано не доводити ситуацію до крайності, весь час відкладаючи візит в стоматологічну клініку «на потім». Впевненість у тому, що ви виберете хорошу клініку, зможе значно вас заспокоїти і зробити візит до дантиста не таким вже страшним. Тому давайте спробуємо трохи розібратися, як вибрати стоматологічну клініку, інформує UkrMedia.

Як вибрати стоматологічну клініку?

Зараз практично кожна поважаюча себе стоматологічна клініка має власний сайт. Відвідавши його, ви зможете дізнатися більше про те, що вас цікавить у стоматології. Однак, звичайно, не варто вестися на відверту рекламу — зрозуміло, що на будь-якому з сайтів кожна клініка буде писати про себе тільки хороше. Краще натомість зверніть увагу на те, чи є на сайті докладна інформація про кваліфікації стоматологів, які там працюють — і, звичайно, бажано, щоб їх кваліфікація дійсно не викликала сумнівів. Крім того, подивіться, чи є на сайті докладний опис методів лікування, які використовують в клініці. Крім того, там повинна бути інформація про лікувальні матеріали.

Ніхто не відміняв важливість і досить високу достовірність «сарафанного радіо». Просто кажучи, прислухайтеся до рекомендацій друзів і знайомих — дуже висока ймовірність, що якщо їм зробили зуби добре, то і вам є сенс сподіватися на те ж.

Важлива особливість роботи лікаря стоматологічної клініки полягає в тому, щоб показати пацієнтові, наскільки важливий кожен зуб. Адже наскільки б не була технологія новою і сучасною, ні одна з них не в силі замінити «рідний» зуб, який регулюється нервовою системою і отримує живлення від кровоносної. З-за цього здоровий зуб не тільки добре допомагає пережовувати їжу, але і своєчасно реагує на подразники, які можуть бути небезпечними. Тим самим він зберігає і себе, і навколишню його кисть від пошкоджень. Пам'ятайте, що лікування, при якому втрачену тканину замінюють штучною, потребує постійного обслуговування і контролю. З-за цього те, чи правильно ви виберете стоматологічну клініку — дійсно дуже важливо.

Не варто думати про лікаря стоматологічної клініки приблизно так само, як про майстра манікюру, перукаря або масажиста. Пам'ятайте, що стоматолог — це доктор, і він проводить лікування, яке може чинити вплив на весь організм, а не просто «ставить пломбу».

Як би банально це не звучало, але не вибирайте стоматологічну клініку, керуючись критерієм «де дешевше». Краще потурбуйтеся питанням, чому у них низькі ціни. Можливо, вони просто на чомусь економлять, на кваліфікації менш оплачуваних фахівців, обладнанні, матеріалах, ліках? Науковий прогрес весь час рухається вперед, і новітні матеріали по багатьом якостям краще попередніх, однак на те, щоб впровадити їх у практику клініки, потрібні фінансові витрати. От іноді ми стоїмо перед вибором: піти в дешеву стоматологічну клініку і змиритися із можливістю, що весь час доведеться знову ходити для корекції або повторного лікування, за яке, до речі, також потрібно буде заплатити, або ж раз віддати більше грошей, зате усунути проблему, щонайменше, на кілька років.

Однак слід пам'ятати, що думати, ніби все, що дорого високої якості — помилково. Тому в першу чергу все-таки прислухайтесь до того, що кажуть про цю клініку. Якщо у вас немає знайомих, які там побували, подивіться відгуки на форумах в Інтернеті і знайдіть як вибрати стоматологічну клініку.

Будьте здорові і завжди променистої вам посмішки!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *