Помилки, які найчастіше допускають люди при чищенні зубів

Як правильно доглядати за порожниною рота.

Пропонуємо вам кілька помилок, які люди часто роблять при чищенні зубів. Важливо звернути на них увагу, щоб надовго зберегти здоров’я порожнини рота, інформує Ukr.Media.

Використання зубної щітки з жорсткою щетиною

Багато хто вибирає щітки з жорсткою щетиною, які, якщо докладати достатніх зусиль, можуть видалити захисну емаль, що покриває зуби. Це призводить до підвищення чутливості зубів і ясен, які болять, коли така людина п’є щось холодне.

Чищення зубів з великим натисканням

Якщо людина з силою стискає щітку, то велика ймовірність, що вона чистить і так перлинно-білу поверхню зубів із зайвою силою. Зрештою, вона просто намагається змахнути частинки їжі і видалити наліт, а не полірувати зуби щіткою, немов наждачним папером.

Недостатньо довге чищення зубів

На ринку є багато таймерів для зубних щіток, які вимагають чищення всього за одну хвилину. Цього часу недостатньо, щоб позбутися від нальоту і частинок їжі, що застрягли за день в щілинах між зубами. Експерти-стоматологи пропонують чистити зуби по дві хвилини два рази на день.

Забути про очищення поверхні язика

При чищенні зубів не варто забувати чистити язик, тому, що це запобігає неприємному запаху з роту і видаляє бактерії. Очищувач для язика зішкрібає з нього залишкові бактерії. Якщо людина не хоче цього робити, то її рекомендовано просто купувати зубну щітку зі скребком для язика на протилежному боці.

Нехтування внутрішньою стороною зубів

Чистка передніх зубів важлива для сяючої посмішки, але варто пам’ятати, що зубний наліт утворюється і на внутрішній поверхні зубів, тому не потрібно зосереджуватися тільки на чищенні зовнішньої поверхні, завжди не забувати чистити і внутрішню частину.

Зберігання зубної щітки в туалеті

Якщо ставити зубну щітку поруч з унітазом, є ймовірність, що така щітка може утримувати деякі бактерії, які потрапляють в повітря відразу після змивання води в унітазі. Це не кращим чином відбивається на кількості бактерій в порожнині рота. Цілком можливо, що після чищення такою щіткою їх не перестане бути менше.

Використання старих зубних щіток

Якщо щетина зношена і пом’ята, то пора змінити зубну щітку. Зламані і грубі щетинки не будуть ефективно боротися із забрудненнями, оскільки вони втрачають здатність дотягуватися до кожного затишного куточка і щілини. Зубну щітку рекомендується використовувати тільки протягом трьох місяців, після чого слід змінити її на нову.

Джерело: ukr.media

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *