Після цього Ви не захочете замовляти воду з лимоном у ресторані

Припиніть пити те, що може Вам нашкодити. Але причина не у самому напоєві.

воду з лимоном у ресторані />

Ймовірно, це перше, що запитає ваш офіціант, коли ви сідаєте за вечерею в ресторані: Що б ви хотіли з напоїв? Ну, є один надзвичайно популярний напій, який ви, мабуть, вже не захочете замовляти. Якщо ви просите про це чи ні, склянку води або дієтичної коли, як правило, подається із шматочком лимона. Але будьте обережні: незважаючи на всі переваги для здоров'я води з лимоном, ви можете сказати вашому офіціанту, щоб не приносив цитрус, інформує Ukr.Media.

Дослідження 2007 року в журналі Health Health перевірило 76 лимонів з 21 ресторану на предмет мікробів. В результаті цього були отримані деякі досить химерні знахідки. Майже 70% скибочок лимона мали бактерії, віруси та інші мікроби, включаючи E. coli, що викликає захворювання. Хоча лимон є природним вбивцею мікробів, проте він сам може бути їх джерелом.

В іншому дослідженні ABC, було проведено тестування одного лимона в 10 різних ресторанах. Виявилося, що половина шматочків лимона містила людські відходи.

Лимонні шматочки частіше містять бактерії, ніж їжа, яку ви замовляєте на тарілці, тому що стандарти здоров'я у ресторанах є менш суровими до гарнірів. Розслідування ABC зауважило, що працівники ресторанів часто брали лимони без рукавичок і щипців. Якщо після того, як вони користуватися ванною або торкалися іншого місця, де містились мікроби, а працівники не помили рук після цього, то є високі шанси того, що бактерії залишились на лимоні і потраплять до вашого напою. Крім того, ресторани можуть просто промити шкірку, замість того, щоб кожен фрукт добряче прочистити.

Але перш, ніж ви почнете сперечатись із офіціантом, коли ви побачите, що він несе вам лимонну воду, знайте, що гарнір не обов'язково змусить вас захворіти. Автори дослідження 2007 року визнали, що не було жодних захворювань або їх спалахів, пов'язаних з лимонами, і це досі є актуальним і сьогодні. І експерт з мікробіології Філіп Тірно, доктор філософії, який очолював дослідження ABC, каже, що ваша імунна система зазвичай захищатиме вас від хвороб, які може спричинити лимонна вода.

"Звичайний прийом такого напою, ймовірно, не призведе до розвитку інфекції, але завжди існує ймовірність", — говорить доктор Тьєрно, клінічний професор мікробіології та патології в медичному центрі Нью-Йорка, обговорюючи отримані результати. "Ви не можете жити в міхурі. Ваша імунна система зазвичай досить сильна".

Проте, якщо ви зацікавлені, просто попросіть вашого офіціанта принести вам воду або газировку без лимона. Якщо ви не можете жити без нього, спробуйте витиснути сік, а потім викиньте сам шматочок. Незважаючи на те, що в сокові, найімовірніше, також є бактерії, принаймні, у вас не буде мікробів, що плавають у вашій склянці. Не забувайте про лимонну воду, яку краще готувати вдома, адже вживання лимонної води має неймовірні переваги для здоров'я. Просто переконайтеся, що ви добре миєте лимон перед тим, як покласти його у склянку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *