Ознаки того, що на вас перекладають хворобу

Дивно, але люди мають властивість перекладати свої хвороби на оточуючих, іноді навіть неусвідомлено, інформує Ukr.Media.

І мова зовсім не про стандартну процедуру зараження, коли ви поспілкувалися з хворою людиною і у вас після цього піднялася температура.

Досить часто відбувається психологічне зараження. Наприклад, ваш співрозмовник у всіх подробицях описує свої симптоми і стан від нещодавно перенесеної хвороби. Слухаючи, ми мимоволі уявляємо це і приміряємо на себе чуже захворювання. І надалі описаний стан може перейти на нас.

Це може стосуватися і звичайних побутових проблем. Якщо людина розповідає вам про них занадто емоційно, то часом біда може прийти і у ваше життя. Річ у тім, що сильні емоції пробивають психіку іншої людини і залишають після себе великі відбитки.

Як же від цього захиститися? Якщо вам неприємно слухати про чужі проблеми, і ви не хочете їх перейняти, то варто прямо сказати про це співрозмовнику. Важливо пам'ятати, що негатив чіпляється і глибоко проникає всередину, тому краще змінити тему розмови.

Крім цього, не потрібно самим засуджувати й критикувати інших, оскільки це руйнує життя не тільки оточуючих, а й ваше. У своїй підсвідомості важливо залишати якомога більше світлих відбитків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *