Ось чому варто негайно припинити спати з відчиненими вікнами

Багато хто думає, що спати з відкритим вікном корисніше, особливо влітку. Однак це помилка. Науковці під час нового дослідження з'ясували, чому всі люди повинні закривати вікна на ніч, інформує Ukr.Media.

Згідно з дослідженням Університету Йоганна Гутенберга в Майнці, існує зв'язок між нічними шумами та викидом гормонів стресу. Ці гормони стресу можуть навіть призвести до підвищення рівня холестерину та високого кров'яного тиску у довгостроковій перспективі.

Нас оточують вуличні шуми або шум автомобілів, що проїжджають. Здається, що наш мозок блокує багато цих подразників навколишнього середовища протягом дня. Однак ми сприймаємо їх уночі, навіть коли спимо і не прокидаємося від них.

Вчені у своєму дослідженні також відзначили зв'язок між нічним впливом навколишнього шуму та серцево-судинними захворюваннями. Одним із пояснень є пильність наших предків, які сприймали шум як вказівку на можливі джерела небезпеки, особливо вночі. Тому наш організм все ще перебуває у стані бойової готовності, гормони стресу готують нас до можливої втечі.

Таким чином, краще тримати вікна закритими на ніч, особливо в містах і в місцях, де не зовсім тихо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *