Обійми позитивно впливають на структуру мозку малюка і його розвиток в цілому

Чи часто ви обіймаєте свою дитину? Якщо так, продовжуйте в тому ж дусі.

Згідно з результатами одного з недавніх досліджень, тактильний контакт надзвичайно важливий для малюка на стадії активного розвитку і зростання, інформує UkrMedia.

Дослідження проводили на базі національної дитячої лікарні в штаті Огайо (США). Якщо говорити просто, то можна зробити наступний висновок: чим частіше ви будете обіймати свого малюка, тим краще буде розвиватися його мозок.

У дослідженні взяли участь 125 малюків двох категорій: діти, народжені в строк, і недоношені. Група вчених вивчала, як малюки реагували на тактильний контакт.

Було виявлено, що доношені малюки краще недоношених реагують на тактильний контакт. Але найцікавіше, що мозок малюків, яких торкалися і гладили частіше інших (наприклад, їх батьки або медсестри в лікарні), краще і інтенсивніше реагували на тактильні контакти.

За словами доктора Наталі Майтре, під керівництвом якої і проводилося дослідження, такий результат дозволяє говорити про те, що обійми позитивно впливають на структуру мозку і його розвиток в цілому.

«Для недоношених діток надзвичайно важливі ніжні, що виражають любов і турботу, дотики. Тактильний контакт з батьками надзвичайно важливий для розвитку їхнього мозку. Завдяки цьому контакту мозок недоношених малюків вчиться реагувати на дотики так само інтенсивно, як і мозок тих малюків, що народилися точно в термін», – говорить Майтре.

Тактильний контакт і любов надзвичайно важливі для розвитку мозку дитини. Обіймайте і тримайтена руках свого малюка якомога частіше!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *