Нова Зеландія легалізувала марихуану для медичних цілей

Закон дозволить смертельно хворим пацієнтам негайно почати курити марихуану, не побоюючись судового переслідування, йдеться в повідомленні.

Уряд Нової Зеландії затвердив закон, що дозволяє з плином часу зробити медичну марихуану доступною для людей, які страждають на різ захворюваннями.

«Ухвалення закону має особливий ​​сенс, як ще одна опція для людей, які живуть з хронічним болем», — заявив міністр охорони здоров’я Девід Кларк.

Закон дозволить смертельно хворим пацієнтам негайно почати курити марихуану, не побоюючись судового переслідування, йдеться в повідомленні.

Ці заходи передують запланованому загальнонаціональному референдуму з використання марихуани в медичних цілях.

Новий закон надає пацієнтам значно вільніший доступ до медичної марихуани. Однак більшості людей, яким вона потрібна для полегшення страждань, доведеться чекати близько року, поки не будуть прийняті нові правила ліцензування та стандартизації.

Закон також дозволяє виробництво медичної марихуани в Новій Зеландії як для внутрішнього споживання, так і для зарубіжних ринків.

Раніше Канада стала першою країною «великої сімки», де в національному масштабі легалізували марихуану. Як сподіваються експерти, вже найближчим часом в країні з’явиться ринок обсягом в декілька мільярдів доларів.

Джерело: ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *