Неймовірна користь соди для лікування багатьох недуг

Дізнайтеся що буде, якщо вживати соду всередину натщесерце.

Сода відома всім. Вона широко використовується в кулінарному та кондитерському виробництві, застосовується в господарських цілях: для відбілювання речей, очищення кухонного посуду і плит, використовується як дезінфікуючий засіб. Всього відомо понад 300 способів застосування бікарбонату натрію.

Останнім часом багато людей вживають соду всередину натщесерце. Слід розібратися, для чого.

У сучасному світі людство потрапляє під вплив багатьох негативних впливів. Перш за все, це вживання їжі, яка перенасичена цукрами і жирами, що призводить до розвитку кислого середовища в організмі. На думку лікарів, кисле середовище — це брудне, зашлаковане середовище, яке є відправною точкою для початку багатьох захворювань. Воно руйнує зубну емаль, підсилює знос організму в цілому, прискорює процеси старіння, сприяє розмноженню глистів та паразитів і багато іншого.

Погане вплив на організм надає і навколишнє середовище: всілякі викиди, вихлопні гази, завищені радіоактивні показники також сприяють його забруднення.

Сода харчова

Виявляється, звичайна сода (двовуглекислий натрій або бікарбонат натрію) здатна зменшити вплив негативних факторів і відновити кислотно-лужний баланс в організмі. Внаслідок цього лужне середовище не дозволяє розвиватися хвороботворним бактеріям, вірусам, грибків і навіть раковим клітинам, т. Е. В цілому імунітет підвищується.

Двовуглекислий натрій зарахований до елементів, вкрай необхідним для нормальної життєдіяльності організму.

Молекули води, в якій розлучена сода, розпадаються на позитивні іони водню. Цей процес покращує всі хімічні реакції в організмі, приводить до нейтралізації токсинів і розрідженню крові (усуваються застійні явища), активізує синтез білка, підвищує засвоєння медикаментів, вітамінів, мінералів та інших корисних речовин.

На думку лікарів сода є одним з доступних засобів у вирішенні багатьох проблем зі здоров'ям. І цьому є цілком наукове обгрунтування.

За твердженнями професора І. П. Неумивакіна, луг є основним елементом плазми крові, а також лімфи, т. Е. Сода вже в організмі є. Це підтверджують фізико-хімічні аналізи.

Але при закіслённості крові вміст соди в ній мізерно мало, і потрібно заповнити лужне середовище. Для цього і пропонується пити розчин двовуглекислого натрію натщесерце. У підсумку вирішується багато різних проблем зі здоров'ям:

 • обеззброює ракові клітини, що несуть в собі смертельну небезпеку;
 • полегшується лікування від згубних залежностей: алкоголізму, наркоманії, токсикоманії;
 • вирішуються проблеми з серцевим ритмом;
 • приходить в норму венозний тиск;
 • усуваються непотрібні скупчення в суглобах і хрящах;
 • розчиняються камені в жовчному міхурі, нирках;
 • очищається тонкий і товстий кишечник;
 • поліпшується увага і пам'ять;
 • виводяться отрути, шлаки, важкі метали;
 • заповнюється втрата рідини в організмі.

З думкою професора І. П. Неумивакіна згодні багато лікарів. Наприклад, італійський доктор Туліо Сімончіні в своїй теорії стверджує, що рак відноситься до грибкових захворювань. Тому для боротьби з ним слід використовувати не хіміотерапію, а звичайну соду. Для своїх досліджень вчений отримав 2 мільйони доларів.

У питанні про доцільність прийому соди для схуднення думки лікарів розходяться.

З одного боку, сода в шлунку знижує кислотність і, відповідно, почуття голоду і перешкоджає засвоєнню жирів. З іншого боку, при неправильному харчуванні, коли вживається багато жирної їжі, для нейтралізації жирів необхідно випивати великі обсяги содового розчину підвищеної концентрації. Але тоді можуть розвинутися багато хвороб шлунка.

При малих дозах застосування двовуглекислого натрію особливого ефекту схуднення спостерігати не доводиться. Тому, на думку дієтологів, пити соду з метою скидання зайвої ваги особливого сенсу немає.

Головне, за твердженнями лікарів, при вирішенні тієї чи іншої проблеми необхідно правильно вживати соду, щоб не завдати шкоди організму. І, звичайно, потрібно враховувати протипоказання до прийому бікарбонату натрію.

Протипоказання і можлива шкода

 • Використовувати харчову соду для відновлення здоров'я не можна при:
 • зниженій кислотності шлунка, в іншому випадку є ризик розвитку гастриту;
 • цукровому діабеті;
 • виразці шлунка, т. к. можна спровокувати внутрішню кровотечу;
 • вагітності і лактації;
 • індивідуальної непереносимості.

Якщо перестаратися і почати приймати соду безконтрольно, то організму можна завдати шкоди. Це виражається в наступних симптомах:

 • нудоти і блювоти;
 • відсутності апетиту;
 • головного болю;
 • хворобливих відчуттях в шлунку;
 • гастритах і виразці;
 • внутрішніх кровотечах;
 • судомах.

Варіанти застосування бікарбонату натрію
Перш ніж користуватися цим засобом для лікування різних патологій, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Правила прийому соди по І. П. Неумивакіну

Перед прийомом всередину соду необхідно розводити водою. Однак при цьому слід дотримуватися певних правил:

якщо сода вживається вперше, то необхідно розвести в 200 мл води всього 0,5 ч. л. бікарбонату натрію. Далі доза поступово зростає до 1 ч. Л. без гірки;
Щоб розчин зробилв позитивний вплив на організм, його необхідно правильно приготувати.

 • Спочатку соду слід залити 100 мл гарячої води (90 ° C). Це викличе хімічну реакцію, буде чутно характерне шипіння. Потім до розчину додати ще 150 мл холодної води. Вийде напій з температурою 50 ° C;
 • оскільки розчин двовуглекислого натрію слід пити натщесерце, то його необхідно приймати мінімум за 30 хвилин до прийому їжі або через 1,5-2 години після їжі;
 • літнім людям содовий розчин рекомендується вживати тричі на день по 250 мл, а більш молодим — 2 рази на добу по 200 мл;
 • замість води для приготування розчину можна використовувати молоко;
 • щоб відчути ефект від прийому бікарбонату натрію, його розчин слід пити протягом місяця.

Боротьба із застудою
Багато людей в період сезонних простудних захворювань обходяться взагалі без ліків, а вдаються до лужного розчину при появі перших симптомів хвороби. Потрібно взяти ¼ ч. Л. соди і розмішати в 250 мл гарячої (90 ° C) води або молока. Таке зілля слід вживати натщесерце 2-3 рази на день. Одужання настає досить швидко.

Аритмія
При аритмії серця можна випити склянку води з 0,5 ч. Л. соди. Це допоможе зупинити раптовий напад серцебиття.

Лікування мігрені
Для позбавлення від мігрені слід приймати 0,5 ч. Л. соди, розведеної в склянці гарячої води. У перший день до обіду потрібно прийняти 1 стакан, в другий день — 2 склянки і т. Д., Довівши прийом до 7 склянок. Потім необхідно дозу щодня зменшувати до 1 склянки.

Інфекції сечовидільної системи
У жінок частим недугою є цистит, причиною якого стає потрапляння інфекцій в сечовий міхур. В цьому випадку рекомендується приймати натщесерце 1 ч. Л. соди на 250 мл води тричі на день.

Відновлення водного балансу
При гострих отруєннях, що супроводжуються діареєю і блювотою, відбувається велика втрата рідини організмом. Для її заповнення необхідно пити лужний розчин, що складається з 0,5 ч. Л. соди, 1 ч. л. кухонної солі і 1 л води. Пацієнт повинен приймати засіб по 1 ст. л. кожні 5 хв.

Від печії
Сода ефективно усуває печію, але тільки як екстрений засіб. Системно вживати двовуглекислий натрій в цьому випадку аж ніяк не можна, т. К. При з'єднанні кислоти і лугу виділяється вуглекислий газ. Він збудливо діє на слизову шлунка, що провокує посилене виділення гастрину і повторної шлункової секреції. Печія виникає знову.

Для екстреного випадку потрібно взяти 1 г соди і розвести в 50 мл води. Приймати засіб потрібно 2-3 рази в день.

Засіб від похмілля
Після вживання великої кількості алкоголю в організмі накопичується багато органічних кислот. Для відновлення кислотно-лужного балансу рекомендується приймати содовий розчин. У цьому випадку він готується з 1 ч. Л. соди і 1 л теплої води. Розчин слід випити поступово в кілька прийомів, при цьому стан людини значно поліпшується.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *