Найогидніші звички молодих мам

Коли з'являється дитина, мами починають робити те, що до цього було просто огидно. І все здається в порядку речей. Читай, щоб дізнатися більше.

Для людей, у яких немає дітей, це може бути дійсно огидно, але для мам ці звички — частина повсякденного життя:

Облизувати пустушки

Хоча педіатри забороняють це робити, адже в слині дорослої людини міститься дуже багато мікробів, які не треба передавати дитині, але це не діє. Все одно підняти з підлоги пустушку облизує мама (а іноді ще й всі інші члени сім'ї) і дає дитині, передає Ukr.Media.

Доїдати обслюнявлені фрукти

Ну або цукерки, печиво, сушки, що завгодно, що вже втратило свій початковий вигляд. Але мамі все зійде. Чого добру пропадати.

Нюхати підгузник

Нікому з батьків це не здається дивним, все в порядку речей. Так простіше виявити, що пора знешкоджувати «бомбу». Особливо дивно це виглядає, коли в черзі до педіатра молоді батьки таким способом намагаються зрозуміти, чия це дитина обкакалася.

Висмоктувати соплі

Так, така доля молодих батьків. Однак по тому, як люто деякі з них це роблять, зрозуміло, що вони особливо не засмучені і не обурені з цього приводу.

Умивати дитину слиною

Дитина вимазалася на вулиці? Неакуратно поїла? На допомогу прийде обслюнявленний палець. Все або забувають, як було неприємно, коли мама так робила, або мстилась.

Ходити в брудному одязі

Дитина відригнула? Навіщо переодягатися, якщо можна не переодягатися, правильно? Одягу не напасешся. Подумаєш, кілька плям. Якщо менше п'яти, то можна так і піти на прогулянку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *