На Запоріжжі до кінця року побудують 17 амбулаторій

На Запоріжжі до кінця року збудують 17 амбулаторій монопрактики. 

Перелік об’єктів, які планується збудувати в цьому році в області за рахунок субвенції з держбюджету, сформовано відповідно до розпорядження голови ОДА, повідомляє Запорізька ОДА.

Під керівництвом віце-прем’єр-міністра – iіністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка відбулася селекторна нарада щодо виконання завдань, передбачених заходами з розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

«Відповідно до розпорядження голови ОДА сформовано та затверджено перелік об’єктів, які планується збудувати в цьому році в області за рахунок субвенції з державного бюджету. Це – 17 закладів охорони здоров’я», – йдеться у повідомленні.

Фахівцями Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації опрацьовано питання щодо переліку службового автотранспорту, який необхідно придбати за рахунок субвенції з державного бюджету. Загалом планується придбання 16 одиниць транспорту для медичних працівників, п’ять – уже цьогоріч.

Читайте також: У Миколаєві презентували обладнання для пластичної хірургії

Загалом по Україні із затвердженого Мінрегіоном переліку із 513 об’єктів монопрактики та групової практики, які будуть збудовані, на 165 об’єктах уже розпочалося будівництво.

Джерело: ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *