Національна служба здоров’я розпочала прийом заяв на договори з медзакладами України на 2019 рік, який триватиме 3 тижні.
Про це повідомляє МОЗ.
«Національна служба здоров`я оголосила про старт “третьої хвилі” укладення договорів з медичними закладами, у яких працюють сімейні лікарі, терапевти, педіатри. З 26 листопада до 20 грудня 2018 року медзаклади можуть подати заяву про укладення договору з НСЗ», – зазначили у МОЗ.
У відомстві підкреслили, що у «третю хвилю» договори між НСЗУ та лікарнями укладатимуться тільки в електронній формі.
«Для укладення договору із НСЗУ медичний заклад має автономізуватися, тобто стати комунальними некомерційними підприємством, бути підключеним до електронної системи охорони здоров’я. Цього разу всі договори укладатимуться виключно через електронні медичні інформаційні системи (МІС). І ця хвиля триватиме найдовше — понад 3 тижні, щоб усі заклади встигли подати документи в НСЗУ та виправити», – поінформували у МОЗ.
Там наголосили, що медзаклади, які вже працюють з НСЗУ, у цю ж хвилю мають переукласти договір з НСЗУ, оскільки термін дії договорів, укладених під час першої та другої хвиль, спливає 31 грудня 2018 року.
Читайте також: В Україні відшкодовують вартість менш як 1,5% ліків
«Ще одна відмінність: якщо раніше договори укладали за умови, що в реформу заходять всі заклади одного міста чи району одночасно, то тепер кожен окремий заклад може подати заяву на укладення договору з Нацслужбою. Детальну інформацію щодо укладання договорів з НСЗУ можна отримати за коротким номером контакт-центру 1677», – зазначили у МОЗ.
Як повідомляв Укрінформ, що за результатами попередніх двох хвиль (у червні і серпні 2018 року) НСЗУ уклала договори з 623 медичними закладами первинної медичної допомоги, з них 85 приватних. В цих закладах обслуговується понад 13 мільйонів людей, які обрали свого лікаря. Загалом Національна служба здоров'я за договором переказала на рахунки закладів 2,45 млрд грн.
Джерело: ukrinform.ua