На Донеччині реконструюють обласний лікарсько-фізкультурний диспансер

У місті Бахмут Донецької області триває реконструкція обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, загальна сума проекту складає майже 49,5 млн грн.

Про це 11 грудня повідомили в Департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації.

«У Бахмуті триває реконструкція обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру… Загальна сума проекту, згідно оновленої ПКД (проектно-кошторисної документації), складає майже 49,5 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Зазначено, що через проведення на території Донецької області антитерористичної операції, диспансер було перереєстровано з міста Донецьк до міста Бахмут. Задля створення якісного ведення медично-біологічного контролю провідних спортсменів, здійснення медичного контролю дитячо-юнацького спорту, із комунальної власності територіальної громади м. Бахмут у спільну власність було передано приміщення цілісного майнового комплексу державного закладу «Вузлова лікарня станції Бахмутського державного підприємства «Донецька залізниця».

З метою приведення зазначеної будівлі до придатного стану за рахунок коштів обласного бюджету в жовтні 2017 року розпочалася реалізація проекту. У березні-квітні 2018 року було проведено коригування проектно-кошторисної документації, з урахуванням зростання цін на матеріали, збільшенням заробітної плати, а також додаткових робіт, необхідність яких виявлено в ході реконструкції.

Читайте також: Супрун розповіла, як в МОЗ долають корупцію та тіньові схеми

Загальна сума проекту, згідно оновленої ПКД, складає майже 49,5 млн. грн, і роботи виконуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку за співфінансування з обласного бюджету на рівні 30%. На 2018 рік передбачено кошти ДФРР у сумі 20119,160 тис. грн. та кошти обласного бюджету 2235,462 тис. грн. З урахуванням нової експертизи, для повного завершення реконструкції об’єкту не вистачає 25157,375 тис. грн. Для вирішення цього питання проект подано на участь у конкурсному відборі програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2019 році.

На сьогоднішній день виконано більшу частину фасадних робіт – утеплення стін металопрофілем, завершуються роботи із заміни покрівлі на металочерепицю. Також зроблено перекриття між першим та другим поверхами – як у головному корпусі, так і в майбутньому гуртожитку. Окрім цього, у приміщеннях тривають роботи з внутрішнього оновлення. До кінця року планується завершення покрівлі, фасаду, бетонних робіт, розводки тепломережі та електромережі, а також придбання ліфту та двух підйомників.

Джерело: ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *