Медики розповіли, що недостатня кількість йоду в харчуванні може призвести до набору ваги

На щастя, є спосіб досить швидко виправити це становище.

Фахівці кажуть, що в раціоні багатьох людей спостерігається серйозний дефіцит йоду, інформує Ukr.Media.

Багато хто з нас рахує кожну з'їдену калорію, регулярно відвідує спортзал, але ніяк не може схуднути. Цілком можливо, що причина цього криється в чомусь іншому. Зокрема, це може бути пов'язано з дефіцитом мінералу йоду в раціоні, який вкрай необхідний для здорового метаболізму, тобто процесу спалювання калорій.

Багато дієтологів і нутріціологів в останні роки висловлювали побоювання про те, що в раціоні сучасних дорослих жінок відчувається сильний дефіцит йоду. Серед 10 характерних ознак цього дефіциту: збільшення ваги, набряклість, сплутаність свідомості, брак енергії, порушення функції щитовидної залози, затримка води в організмі, порушення сну, крихкість нігтів, збільшення щитовидної залози, а також випадання волосся.

В цілому, при низькому рівні йоду рівень щитовидних гормонів в організмі знижується, що порушує активність щитовидної залози і провокує збільшення ваги. Причин дефіциту йоду може бути безліч. У будь-якому випадку, цей дефіцит необхідно заповнити, і зробити це не так складно.

Вживайте більше молочних продуктів, риби і морепродуктів. Налягайте як можна більш активно на морські водорості. Серед джерел йоду рослинного походження можна відзначити чорнослив, боби, а також цільнозернові. Можна приймати харчові добавки з йодом, але їх вибір краще зробити за порадою досвідченого фахівця.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *