Медики, нарешті, знайшли причину захворювання легенів, яке було потенційно викликано курінням електронних сигарет

Знайдена ймовірна причина смертей від вейпінгу.

На початку серпня цього року стало відомо, що в 14 американських штатах зафіксовано 94 випадки хвороби легенів, яка, ймовірно, пов'язана з курінням електронних сигарет і вейпінгом. Практично всі хворі — молоді люди, які курять вейпінг, марихуану та електронні сигарети. В кінці серпня була зафіксована перша смерть людини від цієї дивної хвороби, інформує Ukr.Media.

Тепер вчені знайшли причину цих незрозумілих станів і смертності від них. Нею виявилася олійна форма вітаміну Е Цю речовину виявили у канабісі, який вживали пацієнти, а також у рідинах для вейпінгу і в організмах самих хворих. Це перша речовина, знайдена у всіх хворих і в продуктах, які вони вживали. Але, попри це, медики не поспішають робити висновок про те, що саме ця олія стала причиною смертельного захворювання легенів. Вони проводять додаткові дослідження, щоб в цьому переконатися.

Вітамін Е міститься в деяких харчових продуктах, таких як рапсова олія, оливкова олія і мигдаль. Олія, виведена з цієї речовини, зазвичай продається в магазинах і використовується для омолодження шкіри. Відомо, що вона не завдає шкоди при прийомі всередину в якості вітамінної добавки або нанесенні на шкіру. Але при вдиханні олійна форма вітаміну Е може бути небезпечною. Його олієподібні властивості можуть викликати респіраторні симптоми, про які повідомили багато пацієнтів: кашель, задишка та біль у грудях.

Державні департаменти охорони здоров'я повідомляють про нові випадки захворювання щотижня. Станом на 27 серпня 25 держав повідомили про 215 можливих пацієнтів, що надійшли з цим станом. Також 4 вересня влади штату Орегон заявили про другу передбачувану смерть від цієї дивної хвороби. Пацієнтом був чоловік середнього віку, який нещодавно купив електронну сигарету з олією марихуани в легальному магазині.

Результати дослідження федеральної лабораторії, схоже, підтверджують висновки медиків штату Нью-Йорк. Наприкінці минулого тижня їх лабораторія виявила «дуже високий рівень ацетату вітаміну Е» майже в усіх протестованих зразках канабісу. Було перевірено більше десятка аналізів, і в результаті лікарі з'ясували, що принаймні один продукт, що містить ацетат вітаміну Е, був виявлений в організмах кожного пацієнта, який надав матеріал для дослідження.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *