Лікарі з Японії стверджують, що ризик зараження грипом у людей може бути скорочений на 50%, якщо вони приймають вітамін D

Переконливі дані!

Цей висновок має потенційні наслідки для боротьби з сезонними епідеміями грипу, оскільки вітамін D, який природним чином виробляється організмом людини при контакті з сонячним світлом — не має значних побічних ефектів, інформує Ukr.Media.

Більше того — це майже безкоштовно і може бути в кілька разів ефективніше антивірусних препаратів або вакцин, згідно з результатами дослідження, опублікованого в журналі American Journal of Clinical Nutrition.

Лише один з десяти дітей у віці від шести до п'ятнадцяти років, які приймали вітамін в клінічному дослідженні, захворів на грип!

Японський лікар Мицуеши Урасама сказав, що вітамін D більш ефективний, ніж вакцини для профілактики грипу.

Доктор Деміен Даунінг заявив, що урядам «подобаються» епідемії, як шанс нав'язати суспільству свою волю. Лондонський лікар консультував пацієнтів і говорив їм приймати вітамін D, а не отримувати вакцину.

Ви можете бути шоковані, дізнавшись, що в Канаді і Сполучених Штатах є багато лікарів, які щодня призначають вітамін D в якості лікування довгого списку хронічних захворювань.

Дефіцит вітаміну D особливо вражає нас у зимові місяці, особливо в країнах північної півкулі.

Вітамін D діє як модулятор імунної системи, запобігаючи надмірному виробництву запальних цитокінів і збільшуючи активність макрофагів.

Вітамін D стимулює вироблення потужних антимікробних пептидів в лейкоцитах і епітеліальних клітинах, захищаючи легені від інфекцій.

Таким чином, вітамін D знижує ризик зараження грипом до 50%.

У дослідженні взяли участь 354 дитини. Було встановлено, що вітамін D захищає від грипу типу А. Такі висновки підтверджують лікарі і вчені з Медичної школи Університету Jikei в Токіо, Японія.

Дітям вводили добову дозу 1200 МО (міжнародні одиниці) вітаміну D протягом трьох місяців. У перший місяць діти в групі, яка приймала вітамін, хворіли так само часто, як і ті, хто приймав плацебо.

Але до другого місяця, коли рівень вітамінів в крові у дітей збільшився, перевага вітаміну стала очевидною для всіх!

Японське дослідження підтвердило теорію про те, що низькі рівні вітаміну в крові взимку пояснюють, чому епідемії грипу зазвичай досягають піку в період з грудня по березень.

Вітамін D активує вроджену імунну систему, дозволяючи організму виробляти кілька білків, таких як дефензин і кателицидин, які викликають активність клітин і дезактивують віруси.

Критичні дози і рівні вітаміну D

Нещодавно дослідники точніше визначили механізм роботи вітаміну D.

  • Вітамін D не є вітаміном, він — попередник стероїдного гормону, який надає глибокий вплив на вроджений імунітет.
  • Кількість вітаміну D в більшості харчових продуктів і майже у всіх полівітамінах несуттєва.
  • Правильна добова доза вітаміну D для дорослих становить приблизно 5000 МО/день.
  • Єдиним аналізом крові, щоб визначити рівень вітаміну D, є 25-гідроксі вітамін D, а не 1,25-дигідроксі вітаміну D, який зараз призначають лікарі.
  • Здоровий рівень вітаміну D в крові становить від 70 до 90 нг/мл.

На даний момент дослідження планують розширити і продовжити.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Перед використанням даних, наданих вище, проконсультуйтеся з сертифікованим фахівцем. Редакція не гарантує будь-які результати і не несе ніякої відповідальності за шкоду або інші наслідки, які можуть виникнути внаслідок використання відомостей, наданих вище.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.