Чому дієтологи радять відмовитися від солодкого

Цукор згубно діє на різні системи організму людини.

Давно відомо, що цукор згубно діє на різні системи організму людини, а останні дослідження вчених підтверджують, що цукор спричиняє ще й наркотичне звикання, інформує Ukr.Media.

У вас покращиться сон

Людина, яка споживає забагато цукру, може страждати від безсоння і інших розладів сну через коливання рівня глюкози в крові. Відмова від цукру — це відмінний спосіб не тільки поповнити запаси енергії, але і швидко заснути і спокійно спати до ранку.

Амбасадор Adidas Running провела над собою експеримент, в рамках якого повністю виключила цукор з харчування. В інтерв'ю для журналу The Challenger вона розповіла про те, як це вплинуло на сон: «Я стала дуже швидко і глибоко засинати, зараз мені потрібно приблизно півтори хвилини, щоб зустрітися з Морфеєм», а раніше на це йшло півгодини-годину».

Користь для сну при відмові від цукру на собі також перевірив американський письменник Майкл Гротхаус: «На шостий-сьомий день я став засинати через десять хвилин після того, як лягав. А раніше мені потрібно було півгодини. Я також почав прокидатися раніше й більш природно, і вилізти з ліжка вранці стало простіше».

Ви станете продуктивніше

Цукор порушує когнітивну функцію і сповільнює обмін речовин, що призводить до погіршення мозкової активності. Майкл Гротхаус своїм прикладом це підтверджує: «На восьмий або дев'ятий день я відчув велику зосередженість і ясність, ніж коли-небудь у житті. Я став працювати продуктивніше: уважніше слухав людей під час інтерв'ю, точніше вловлював їх слова і міг швидко реагувати на їхні відповіді новими питаннями та ідеями. З такою швидкістю я ніколи ще не працював. Коли я читав книгу або статтю, я вбирав більше подробиць і інформації. Я відчув себе розумнішим».

Покращиться стан шкіри

У разі відмови від цукру стан вашої шкіри покращиться. За набряки, сухість, тьмяний колір обличчя і темні кола під очима ми багато в чому зобов'язані цукру. Солодощі крадуть нашу молодість і красу. Відмовившись від цукру, ви напевно помітите, що ваша шкіра стала чистою і гладкою, а обличчя — бадьорим, здоровим і сяючим.

Зникне залежність від їжі

Як доводить особистий досвід випробовуваних, перший час ласуни здорово мучаться: їх мозок голосно і настирливо вимагає приторного смаку. Але після кількох критичних днів відбувається звикання і залежність від їжі проходить. Ви більше не будете заїдати стрес або переїдати від нудьги, навчитеся ставитися до прийому їжі як до отримання енергії.

Будувати фігуру мрії стане легше

Коли організм споживає цукор, збільшується виробництво інсуліну. Він, у свою чергу, не дає організму використовувати жир в якості палива, тоді як перетворення цукру в жир і збільшення ваги є результатом всього процесу. Виключивши цукор зі свого раціону, ви не тільки налагодите всі процеси в організмі, пов'язані з інсуліном, але також позбудетеся від надлишку калорій, а значить, і зайвих кілограмів.

Пройдуть перепади настрою

Коли ви заміните цукровмісні продукти на корисні жири, ваш настрій перестане впадати в крайнощі і скакати від неправдивої ейфорії до пригніченого стану. Він нарешті стане рівним, а вдень ви будете почувати себе значно бадьоріше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *