Лікарі назвали основні причини болю суглобів від холоду

І дали практичні поради.

Скутість, ломота і болі часто пов'язані зі змінами погоди, особливо, коли на вулиці наступає холод. Хтось не помічає морозів, а інші сильно реагують на похолодання, інформує Ukr.Media.

Медики з Чиказького університету спробували пояснити, чому так відбувається.

"Немає єдиного пояснення того, чому падіння температури впливає на ваші суглоби. Одна теорія пов'язана з падінням атмосферного тиску, яке викликає розширення сухожиль, м'язів і навколишніх тканин. Через обмежений простір всередині тіла це може викликати біль, особливо в суглобах, уражених артритом", — пишуть американські лікарі.

Організм кожної людини реагує на коливання атмосферного тиску, але люди з артритом частіше за інших відчувають біль в суглобах. Також холодна і похмура погода може вплинути на настрій людей.

Помічали, що при поганому настрої сприйняття болю може посилитися?

Якщо ви відчуваєте будь-які незвичайні або нові симптоми в суглобах, такі як непрохідний набряк, або почервоніння, рекомендується проконсультуватися з лікарем. Якщо ви відчуваєте постійний або сильний біль, який призводить до втрати працездатності, негайно зверніться за медичною допомогою, радять фахівці.

Коли суглоби болісно реагують тільки на холод, то потрібно тепліше одягнутися, щоб не дати собі замерзнути. Для профілактики такого стану медики радять регулярно виконувати вправи, які знижують тиск на суглоби.

"Підтримуйте здорову вагу, щоб знизити навантаження на суглоби, особливо коліна. Уникайте непотрібного навантаження на суглоби під час повсякденної діяльності. Прикладайте грілки до хворобливих ділянок, адже тепло допомагає розслабити м'язи", — підсумували американські лікарі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *