Лікарі назвали корисну солодкість для шлунково-кишкового тракту

Його вживання сприяє більш активному виведенню з організму токсичних компонентів, чиє накопичення призводить до розвитку пухлин, інформує Ukr.Media.

Мармелад насправді набагато корисніше, ніж передбачалося раніше. За словами медиків, вживання мармеладу та «споріднених» йому джему і конфітюру оздоровлює організм, – за умови, що цими ласощами не зловживають.

Дослідниками була проведена серія експериментів, які показали, що вживання мармеладних виробів позитивно впливає на стан органів шлунково-кишкового тракту, покращує роботу шлунка.

Але головний цілющий ефект від поїдання мармеладу в тому, що це допомагає організму звільнитися від шкідливих речовин, проникаючих із зовнішнього середовища і з їжею. Цей продукт ефективно активізує виведення важких металів, побічних продуктів метаболізму, анаболіків, жовчних кислот, токсичних компонентів і холестерину, повідомили фахівці.

«Користь мармеладу для здоров'я організму порівнянна з користю шоколаду. Шоколад, мабуть, займає перше місце серед усіх солодощів за популярністю, і перевершує мармелад в тому, що є сильним антидепресантом. Але мармелад має іншу перевагу – його калорійність набагато нижче, ніж у шоколаду, тому він набагато безпечніше для фігури», – сказали, зокрема, лікарі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *