Ці кілька міфів про вініри варто спростувати

Мрієте про гарні зуби, а власні не радують білизною і рівністю? Напевно, ви замислювалися про те, щоб зробити вініри. Ця процедура дуже популярна у зірок, які завжди повинні виглядати чудово. Однак ви також напевно побоюєтеся їх установки з різних причин. І, ймовірно, це тісно пов'язано з популярними міфами стосовно даної процедури. Якими саме? Читайте далі і пам'ятайте — це не більше ніж міфи!

Вініри занадто шкодять рідним зубам

Немає ніякої шкоди в установці вінірів. Інакше ця процедура не користувалася б популярністю і взагалі була б під забороною та її навіть не проводили б. Під час установки дійсно трохи обточують передні зуби, але це робиться для надійності кріплення вінірів і анітрохи не шкодить здоров'ю, інформує Ukr.Media.

Вініри можуть відвалитися у найбільш невідповідний момент

Ніколи такого не відбувається з тими людьми, які роблять установку вінірів у кваліфікованого стоматолога. Це не нова процедура, техніка вже вивчена більшістю фахівців. Якщо він діє згідно з усіма стандартами, то несподіваного відпадання вінірів не відбудеться. До того ж на вініри дається гарантія — не зайвим буде дізнатися у лікаря, на який термін.

Вініри роблять посмішку штучною

Такий ризик є, якщо обирати не такі вініри, які підходять саме вам. Жоден фахівець, який поважає себе, не робитиме вініри без попереднього підбору. Це здійснюється за допомогою комп'ютера, де вставки на зуби підбираються згідно з овалом і кольором обличчя, формою зубів, уявленням пацієнта про гарну посмішку. Тож ви завжди знатимете, як виглядатимете після установки вінірів, а у разі невдоволення на етапі підбору — потрібно висловити свої побажання доти, доки майбутня посмішка вас повністю не влаштує.

Вінірами можна замінити нездорові зуби

У жодному разі! Вініри ніколи не будуть ставити, якщо не вирішені проблеми з зубами. Карієс, пульпіт та інші захворювання зубів необхідно вилікувати до установки вінірів. Лише після цього можна переходити до процедури, яка надасть посмішці естетичний вигляд.

Вініри призведуть до обмежень у догляді за зубами і харчуванні

Вініри — не примхливі діти, яким потрібне щось незвичайне для того, щоб догодити їх існуванню. Ніяких особливих вимог до догляду немає, так само як немає й приводів для зміни режиму харчування.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *