Лікар розповіла, які медикаменти заборонено приймати перед походом на пляж

При прийомі антибіотиків або гормонів відпочинок на пляжі заборонений.

Антибіотики, сечогінні та гормональні препарати, а також кілька інших груп медикаментів, заборонено приймати під час відпочинку на пляжі, інформує Ukr.Media.

Про це повідомила лікар Вікторія Савицька.

Відпочинок на пляжі, тривалі сонячні ванни і засмага під відкритим сонцем несумісні з прийомом безлічі лікарських препаратів. Зокрема, сечогінні препарати, сильні знеболюючі, гормональні контрацептиви, антибіотики і навіть деякі мазі і олії роблять шкіру беззахисною перед випромінюванням, можуть стати причиною появи плям на шкірі, алергії, нудоти.

«Практично всі препарати роблять шкіру більш чутливою до сонця, але, якщо це загрожує лише обгоранням і сверблячкою, то деякі ліки можуть спричинити набагато серйозніші наслідки. Наприклад, сечогінні засоби, які багато дівчата п'ють перед пляжем, щоб виглядати стрункішими і позбутися від набряклості ніг після пізньої вечері, переїдання і алкоголю, позбавляють організм рідини.

Зневоднення небезпечне не тільки слабкістю і збоєм в роботі внутрішніх органів, але може проявитися спазмом м'язів і навіть онімінням кінцівок, непритомністю тощо. До того ж, при нестачі рідини в організмі, кров гусне, а це — прямий шлях до утворення тромбів, які є найчастішою причиною інфарктів та інсультів.

Також заборонено приймати більшість антибіотиків тетрациклінового ряду, протизаплідні таблетки, антигістамінні препарати і навіть антидепресанти», — зазначила фахівець.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *