Лікарі пояснили, від чого з’являються мушки в очах

З чим може бути пов'язана поява перед очима темних крапок, або мушок, і в якому разі цей симптом потребує звернення до лікаря, пояснили неврологи.
Зазвичай мушки миготять перед очима у пацієнтів, коли вони різко змінюють положення тіла або піднімають тяжкості. У більшості випадків ці темні цятки свідчать про підвищення артеріального тиску, але у їхньої появи можуть бути й інші причини, зазначили медики, інформує Ukr.Media.

Найчастіше вони виникають на тлі підвищеного тиску, коли судини головного мозку відчувають спазм або гіпертонус. Крім того, мушки можуть бути спричинені низьким тиском, або артеріальною гіпотензією, хворобами очей, анемією. Вони можуть бути проявом мігрені або цукрового діабету, перерахували неврологи.

Необхідно проконсультуватися з терапевтом, якщо мушки перед очима з'являються частіше ніж три-чотири рази на місяць.

Якщо подібний симптом виникає часто, більше ніж три-чотири рази на місяць, необхідно звернутися до терапевта, здати клінічний і біохімічний аналізи крові, перевірити рівень цукру в крові, провести дослідження на глікований гемоглобін, а також ультразвукове дослідження брахіоцефальних судин. Бажано також зробити ЕКГ, порадили фахівці.

Даючи направлення на те чи інше дослідження, терапевт зважатиме на вік і скарги пацієнта, діагнози, поставлені йому раніше, а також властивості лікарських препаратів, які приймає ця людина. Після обстеження може знадобитися консультація інших фахівців — кардіолога, офтальмолога або невролога.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *