Лікарі перерахували відмінності осінньої алергії від застуди

Алергічні реакції можуть виникати не лише навесні та влітку, а й в інші пори року. Зокрема, восени поширений такий алерген, як пліснява, що розмножується в опалому листі, зауважили лікарі. За їх словами, реакція на цей подразник може нагадувати симптоми ГРВІ. Лікар уточнив, на які ознаки варто звертати увагу, щоб відрізнити інфекційне захворювання від алергічного, інформує Ukr.Media.

Алергічні прояви — це здебільшого ринорея, тобто нежить, закладений ніс і червоні очі. А при вірусних та інфекційних захворюваннях, які поширені восени, є ще інтоксикація, тобто наявність температури, ломоти в суглобах і загального дискомфорту. При алергії температура буває вкрай рідко, додали імунологи.

Крім того, за алергії та застуди буває різний характер виділень із носа.

Також важливою відмінністю осінньої алергії від застуди є характер виділень із носа. У разі алергії з носа тече рідка "водичка". При інфекціях виділення найчастіше бувають білувато-жовтуватими або жовтувато-зеленуватими, сказали медики.

У разі вираженої закладеності носа, сльозотечі та почервоніння очей рекомендується звернутися до лікаря, підсумували фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *