Лікарі назвали найгірші ранкові напої, які гарантують здуття живота

Щоранку ми обираємо свій улюблений напій до сніданку — чи то вода, чи то кава, чи то чай, чи то сік, чи то щось іще. Однак варто знати, що певні напої можуть спричинити здуття живота, про що попереджають лікарі, інформує Ukr.Media.

Протеїновий коктейль

Протеїнові коктейлі, хоча й насичують організм білком, сприяючи зростанню м'язів, також можуть спричиняти гази та здуття живота. Важковагові для шлунка, вони можуть чинити негативний вплив через вміст молока або замінників цукру. У разі чутливості травлення рекомендується вибирати порошки з простими інгредієнтами або рослинними альтернативами.

Фруктовий сік

Фруктовий сік із магазину, як правило, містить фруктовий концентрат, цукор, ароматизатори та воду, а не натуральні фрукти. Ці складові можуть спричиняти надлишкові гази та здуття живота, підкреслюють медики. Багатий на фруктозу — натуральний цукор, що міститься у фруктах, фруктовий сік може спричиняти ферментацію в кишечнику і негативні наслідки. Важливо також зазначити, що деякі фруктові соки позбавлені клітковини, необхідної для нормалізації травлення.

Для тих, хто прагне поліпшити травлення, експерти рекомендують розбавляти соки водою або вибирати свіжі фруктові варіанти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *