Жива і мертва вода: в чому відмінність, застосування

Вода – сильний магічний інструмент. З її допомогою можна провести очищення на фізичному та енергетичному рівні, додати здоров&#039я. Це можливо завдяки здатності вбирати води і передавати будь-які програми. .

Але перш ніж використовувати її в магічній практиці, необхідно розібратися яка вода є живою, а яка мертвою, і чим ці види один від одного відрізняються, передає Ukr.Media.

Що таке жива вода

Жива вода – вода, заряджена енергією. І хоча будь-яка вода має рух, то є проточна вода, вже сама по собі формально є живою, мова йде про спеціально створеній цілющої рідини. Всякий, хто стикається з живою водою, заряджається енергією. У стародавні часи казали, що живу воду розносять птахи, і якщо бачать людину, яка ще не виконала свою місію на цій землі і не повинен вмирати — дають йому ковток.

Для приготування живої води використовують золото (не менше 5 грам). Золото попередньо очищається за допомогою соди. Рівно на годину після очищення содою золото кладуть в дерев'яну тару, зверху присипається сіллю, так щоб сіль повністю закрила собою золото. Потім беруть котел або звичайну каструлю, наливають туди воду з крана (холодну) до країв, і пересипають в неї сіль разом із золотом. Вода доводиться до кипіння, і вже на киплячу воду читається заряджаюча змова:

«Бог Сварог по дорозі йде, Лада – Матінка, посеред, Леля та Коляда з боків, а позаду я йду, водиці живий набрати, порадувати людську рать. Добра здоров'я тобі, вода слава тобі. Йду на джерело святої, за водою живою. Щоб набрати води, та з лишком, та від лихої біди!»

Після цього котел відразу ж знімають з вогню, чекають до повного охолодження і виймають золото. Вже охолоджена вода переливається в ємність, кришкою закривати її не обов'язково. Над живою водою не можна сваритися, лаятися. В іншому випадку вона втратить свою цілющу силу.

Що таке мертва вода

Під мертвою водою мається на увазі вода несе енергію смерті. Назвати її виключно негативною не можна. Незважаючи на те, що вона використовується в основному у чорній магії, використовують її і в інтересах. За своєю мертвою енергією вона здатна зупиняти дії, ознаки, процеси, уповільнювати їх перебіг.

Стародавні греки називали таку рідину «вода вічного сну». Східні ж слов'яни вірили, що мертва вода носить в руках смерть. Вмираюча людина бачить її, і просить дати склянку води, догоджає смерть останнього прохання вмираючого, і дає йому випити води, після чого той засинає вічним сном.

Жива і мертва вода: чим відрізняються

Два типи води несуть різну енергетику. Основна відмінність живої води від мертвої:

Вона активізує процеси, пробуджує організм. Мертва ж навпаки гальмує процеси, сповільнює їх, впроваджує організм у стан сну.

Вона створюється за допомогою змови. Мертва вода не вимагає читання змов, наклепів або молитов для її створення.

Вона не може бути використана в ритуалах чорної магії. Мертва вода знаходить широке застосування в ритуалах чорно спрямованості: псування, рассорки, наведення морока, хвороби.

Вона має трохи солодкий смак. Мертва вода горьковата.

Застосування живої води

Цілющу воду використовують в білій магії і для лікувальних цілей. Вона здатна пробуджувати, виводити з дрімоти, стресових станів.

Живу воду можна використовувати для того, щоб:

Вийти з депресії. Вода здатна пробудити в людині бажання жити, зарядити його силами, щоб вийти з депресивного стану. Людям, які перенесли сильний стрес, душевну травму, переживання, рекомендується пити живу воду протягом місяця щоранку натщесерце.

Підняти імунітет. Жива вода здатна пробудити його, активізувати всі захисні сили організму. Це особливо актуально в період сезонних захворювань, коли організм особливо гостро потребує додаткового захисту.

Придбати додаткові сили. Така вода пробуджує життєві сили, відкриває друге дихання. Підходить для відновлення в екстрених ситуаціях, коли потрібно в короткі терміни стати на ноги.

При прийомі живої води необхідно дотримуватися добову дозу: не більше 1 склянки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *