Але найгіршим було те, що дівчина почала погано висловлюватися рідною мовою.
Мешканка англійського графства Ессекс на кілька місяців оніміла, а потім почала розмовляти з чотирма іноземними акцентами, інформує Ukr.Media.
У співробітниці дитячого будинку Емілі Іган почався головний біль. Через кілька тижнів її мовлення стало сповільненим і зовсім незрозумілим. Оскільки це ключові ознаки інсульту, англійка звернулася до лікаря. Їй провели КТ і МРТ, але коли через три тижні її виписали, вона взагалі втратила голос. Лікарі провели безліч аналізів і виключили інсульт, але не змогли визначити причину втрати здатності говорити.
Пізніше вона вирушила у відпустку до Таїланду зі своїм партнером. Лише через п'ять днів подорожі Іган знову почала говорити. Незабаром її мовлення відновилося, але набуло східно-європейський акцент. Іноді її акцент перемикався на французьку та італійську, а коли вона була у стресовому стані, її акцент ставав російським. Коли Іган дуже втомлювалася, вона знову не могла говорити.
Тоді англійці, нарешті, поставили діагноз "синдром іноземного акценту". Це рідкісний розлад мовлення, до якого призводить пошкодження мозку.
"Весь цей досвід був виснажливим і абсолютно гнітючим. Змінився не лише мій акцент. Я не говорю й не думаю так, як раніше. Я не можу побудувати речення так, як зробила б це до недуги. Тепер я пишу по-іншому, і весь мій словниковий запас змінився. Моя англійська стала гіршою, хоча я все життя живу у Великобританії", — розповіла Іган.
Через іноземний акцент до неї стали гірше ставитися незнайомці.
"Чоловік у супермаркеті накричав на мене. Він говорив, що через таких іноземців, як я, у нас коронавірус", — поскаржилася вона.
Джерело: ukr.media