Йде хвиля небезпечних хвороб, фахівці ВООЗ зробили невтішні прогнози на цей рік

Експерти назвали кілька реальних загроз.

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я зробили прогнози на цей рік. За їх словами, у світі очікуються сплески різних захворювань.

Одну з головних небезпек вони називають глобальну пандемію грипу. Сумнівів немає в тому, що хвиля вірусу накриє світ, але звідки вона почнеться і коли саме, поки невідомо, інформація про це не розкривається, інформує Ukr.Media.

Головною причиною поширення грипу є збільшення чисельності населення планети, віруси набагато швидше розповсюджуються у великих групах людей. Міграційні процеси також цьому сприяють.

Іншою небезпекою вчені називають відмову від вакцинації. За їх словами, це може призвести до того, що небезпечні хвороби, які давно зникли, можуть знову повернутися і забирати життя. Наступними хворобами в списку ВООЗ є захворювання серця і судин, онкопатології та цукровий діабет. Вчені підкреслюють, що близько 70% від усіх смертей у світі, спричинені цими хворобами.

Фахівці відзначають також різні захворювання, які виникають через мікрочастинки із забрудненого повітря.

Також головними небезпечними загрозами цього року вважається вірус Еболи, який називають "наймасштабнішим спалахом", а також віруси Зіка і Нипаха. Ще відзначаються хвороби, характерні для країн Близького Сходу: лихоманка Денге та коронавірус респіраторного синдрому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *