Яку температуру повинна мати вода, коли ви приймаєте душ

Після тривалого насиченого дня важко уявити собі щось більш втішне, ніж гарячий душ, який допоможе розслабитися і скинути з себе усю накопичену втому. Однак екстремальні температури здатні завдати шкірі більше шкоди, ніж користі, інформує Ukr.Media.

Гаряча пара допомагає порам розкритися — безумовно, це корисно для очищення, але вода високої температури може викликати й значні проблеми через вплив на зовнішній шар шкіри. Епідерміс наповнений сальними залозами, які відповідають не лише за зволоження тіла, але й за захист від зовнішніх подразників.

Тепло від гарячої води у поєднанні з милом сприяє пом'якшенню шкіри, поступово видаляючи її природні жирні захисні бар'єри. У результаті шкіра може стати сухою і подразненою, при цьому з'явиться й свербіж. Занадто гарячий і тривалий душ буде сильно впливати на здоров'я шкіри. Однак наскільки висока температура є небажаною?

Як зрозуміти, що варто знизити градус

Насправді це дуже легко. На думку багатьох лікарів, якщо шкіра червоніє, то це означає, що температура води занадто висока. При цьому оптимальною залишається тепла вода, у той час як прохолодна може підвищити розумову активність і допомогти прокинутися вранці. Крім цього, прохолодний душ виявиться кращим для волосся, шкіри і загального зволоження.

Якщо вода прохолодна, то кров буде текти більш ефективно, насичуючи організм поживними речовинами і киснем. За умови достатнього живлення клітин і отримання необхідного рівня кисню шкіра виглядатиме більш сяючою.

Наскільки довго можна приймати душ

Не лише температура води, але й час, проведений під душем, впливає на зовнішній вигляд шкіри. Занадто тривале перебування під душем може сильно висушити шкіру, хоча здається розслаблюючим і освіжаючим. Оптимальний час для водної процедури — 10 хвилин. У цьому випадку тіло втратить не настільки багато вологи.

Якщо ви надаєте перевагу тому, щоб ніжитися під водою довше, то важливо подбати про захист. Нанесіть олію або лосьйон на вологу шкіру — це допоможе затримати вологу і виключить небажану сухість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *