Які прикраси і чим корисні для здоров’я жінки, якщо носити їх регулярно

Як прикраси впливають на стан здоров'я жінки.

Не самі прикраси, а їх торкання до конкретних ділянок тіла впливають на стан здоров'я. Якщо інформацію про дану методику використовувати правильно, то можна вилікувати різні хвороби. З такої точки зору носити прикраси потрібно не для краси, а застосовувати їх в медичних цілях, інформує Ukr.Media.

Вплив кілець і сережок на здоров'я жінки

Кільце

На кожному пальці є багато нервових закінчень, натискаючи на які кільцями вдасться вирішити запропоновані проблеми зі здоров'ям.

Для тих, кому доводиться багато працювати головою, вирішувати складні завдання і напружувати мозок, варто носити кільце на великому пальці.

Є патології шлунка — на вказівному, а якщо діагностовані хвороби кишечника, то слід носити кільце на середньому пальці.

Проблеми з серцево-судинною системою — придбати і носити кільце на мізинці, а налагодити роботу печінки найпростіше за допомогою кільця на безіменному.

Сережки

Доповнити будь-який образ надавши йому завершеності допоможуть аксесуари. Найпопулярнішими вважаються в цьому питанні сережки.

Любительки носити сережки, особливо якщо вони виконані з золота, можуть таким чином позбутися від головних болів.

Значення має не лише метал, але і каміння. При лицьовій невралгії потрібні сережки з міді або срібла, з лазуритом, яшмою або нефритом.

Чим сережки більші, тим швидше буде від них потрібний ефект.

Для тих, у кого часто болять зуби, є сенс взагалі зняти і не носити подібні прикраси.

При яких захворюваннях потрібно носити намиста і браслети

Намисто

Намисто, яке жінка носить на шиї, якщо воно зроблене з натурального каміння, благотворно впливає на роботу серця і судин.

Кожен мінерал має певні властивості. Їх потрібно враховувати, плануючи покупку кольє і намиста.

Захистити свого власника від пристріту і допомогти йому бути стійкішим до стресів може срібний натільний хрест на ланцюжку.

Браслет

Дуже корисно носити не лише браслети, але і годинник. Всі натуральні камені, зібрані в браслет, однаково корисні тим, у кого болять суглоби. Анемія, алергія, захворювання носоглотки і верхніх дихальних шляхів — браслет з намистинами-шармами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *