Як впоратися з набридливою осінньою алергією

Хочете вірте, хочете ні, але люди, які страждають сезонною алергією, проявляють симптоми не тільки навесні і влітку. За словами експертів, вони можуть зіткнутися з ними і восени, інформує Ukr.Media.

Чому з'являється алергія восени?

Це пов'язано з тим, що нестабільні погодні умови восени можуть викликати чхання, утруднене дихання та інші поширені симптоми сезонної алергії. Насправді екстремальні погодні умови можуть збільшити кількість алергенів у повітрі.

У повітрі присутня досить багато пилку, на додаток до типових спор цвілі. Це може прискорити зростання грибків і збільшити кількість грибкових спор в повітрі, що може погіршити симптоми алергії.

Якщо у вас алергія на цвіль або у вас астма, пов'язана з цвіллю, вони можуть різко погіршитися дуже швидко, і це реальна загроза для здоров'я.

Ось що ви можете зробити, щоб запобігти і зменшити симптоми алергії

На щастя, є ряд речей, які ви можете зробити, щоб впоратися з осінньою алергією. Наприклад, один з кращих способів зменшити симптоми алергії — повністю уникнути або зменшити вплив поширених алергенів, таких як пилок і цвіль.

Ви можете зробити це, закривши ніс і рот маскою для обличчя, тримаючи всі вікна закритими, коли кількість пилку особливо велика, регулярно прати постільну білизну і використовувати очищувач повітря.

Ми також рекомендуємо уникати виходу на вулицю в вітряні дні і делегувати такі завдання, як стрижка газону та інші роботи у дворі, тому, у кого немає симптомів алергії.

Крім того, може бути корисно відвідати алерголога

  • Це може допомогти Вам точно визначити, що у вас алергія, щоб ви могли знайти правильне лікування.
  • Якщо у вас сезонна алергія, лікар, швидше за все, порекомендує приймати безрецептурні антигістамінні препарати і стероїдні назальні спреї.
  • Однак якщо ці ліки не допомагають поліпшити ваші симптоми, вам можуть запропонувати уколи від алергії або імунотерапію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *