Як раз і назавжди позбутися нікотинової залежності?

Якщо ви вирішили кинути палити, то робіть це відразу.

Відмова від нікотину – досить складний процес. Якщо комусь і вдається позбутися шкідливої звички, то далеко не з першого разу. Приміром, 50% курців, які живуть у Сполучених Штатах, бажають відмовитися від куріння, але довести справу до кінця вдається лише 7%. Якщо ви один з тих, хто вирішив подумати про своє здоров'я і намагається кинути палити, тоді ця стаття для вас, інформує UkrMedia.

Крім того, що у людини виникає залежність від нікотину на фізичному рівні, існують і психологічні чинники, які не дають повністю забути про цигарки.

Наприклад, представниці жіночої статі часто знов починають палити, тому що помічають, що набрали зайві кілограми. Це відбувається з-за того, що багато людей, намагаються заглушити їжею бажання викурити цигарку. Таким чином, не мала кількість курців стикаються із зайвою вагою. Вчені пропонують боротися з нервами не продуктами харчування, а фізичними вправами. Спорт відмінно справляється з нервовим напруженням. Займіться йогою або бігом. Деякі офісні працівники, які звикли часто виходити в зону для курців, замінили свої походи звичайною ходьбою вниз і вгору сходами.

Експерти вважають, що важко кинути курити не тому, що залежність настільки сильна, а унаслідок вкрай високого емоційного стресу. Люди не справляються з напругою і знову беруть цигарку в руки.

Щоб легше справлятися з тягою до нікотину забезпечте себе повноцінним сном. Від алкогольних напоїв краще зовсім відмовитися на цей період.

Крім іншого необхідно заручитися підтримкою близьких, або не соромитися телефонувати на телефон довіри або звернутися до психолога. Можна використовувати спеціальні жуйки і пластирі. Однак щоб результат зберігся, необхідно використовувати ці засоби ще щонайменше 3 місяці після відмови від цигарок.

І головне, якщо ви вирішили кинути палити, то робіть це відразу. А не намагайтеся пом'якшити процес однією цигаркою в добу. Це лише ілюзія боротьби з нікотиновою залежністю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *