Як позбутися від лупи розповіли експерти

Лупа часто доставляє дискомфорт, бо вона видна на одязі і часто супроводжується свербінням і жирністю шкіри голови. Про те, як у домашніх умовах зменшити прояви лупи, розповіли трихологи, інформує Ukr.Media.

Найчастішим чинником появи цієї недуги є себорейний дерматит. Однак, можуть бути й інші причини, тому експерти все ж таки радять звернутися за консультацією до лікаря-трихолога. Він знайде першопричину лупи і підбере грамотний догляд.

У домашніх умовах можна вжити кількох заходів, щоб знизити появу лупи. Так, потрібно звернути увагу на харчування, та уникати продуктів зі складними вуглеводами, молока тваринного походження, шоколаду та жирної їжі. Натомість раціон варто збагатити овочами та фруктами — доведено, що такий раціон здатний скоротити лупу на 40%. Також слід дотримуватися питного режиму та скоротити споживання кави.

Догляд за волоссям та шкірою голови також відіграє важливу роль. Трихологи зазначають, що зміна шампуню може спровокувати появу лупи. Підбір відповідного шампуню та включення пілінгу шкіри голови в регулярний догляд можуть допомогти усунути лущення. Необхідно вибирати головні убори із натуральних матеріалів, які не стискають шкіру голови.

Стрес негативно впливає на здоров'я шкіри голови, тому варто намагатися уникати стресових ситуацій та практикувати методи релаксації.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *