Як можна боротися з високим рівнем холестерину за допомогою шоколаду з горіхами

За даними результатів досліджень, опублікованих на сторінках Journal of Nutrition, не лише прийом відомих препаратів може допомогти повернути до норми показники тиску і холестерину. Відмінним союзником у даному випадку може виступити плитка шоколаду з горіхами, інформує Ukr.Media.

Гіпертонія і гіперхолестеринемія є досить небезпечними для організму людини станами, оскільки у більшості випадків вони мають безсимптомний перебіг на ранніх стадіях розвитку хвороби. Для боротьби з високим тиском і великим вмістом холестеринових бляшок в організмі розроблено достатню кількість препаратів. Однак їх прийом у деяких випадках має серйозні побічні явища.

Як повідомляється у дослідженні, впоратися з високим холестерином може допомогти вживання шоколаду з горіхами. Такий ефект виникає завдяки вмісту у цьому продукті клітковини, що перешкоджає потраплянню холестерину з кишківника у кровоносне русло. Якщо з якоїсь причини людина не може їсти шоколад — достатньо ввести у свій раціон звичайні горіхи. Для нормалізації рівня холестерину, достатньо з'їдати близько однієї жмені даного продукту на день.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *