Як допомогти собі, якщо болить зуб: 5 дієвих способів

Можна спробувати позбутися зубного болю вдома.

Погодьтеся, зубний біль може порушити будь-які плани, та й відчуття це вкрай неприємне. Однак "прихопити" може у будь-який час доби, і якщо у робочі години ви легко можете відвідати стоматолога, то вночі або у вихідні зробити це не настільки просто. Ми з'ясували, як можна зменшити больові відчуття, а у кращому випадку — самостійно позбутися від зубного болю, інформує Ukr.Media.

Холодний компрес

Насправді компрес можна використовувати для зняття будь-якого больового нападу, але у випадку із зубним болем, він виконує свою роботу просто чудово. Головне, не прикладати чистий лід, оскільки це може призвести до перохолодження тканин: загорніть шматочок льоду у рушник або пластиковий пакет і прикладіть до ясен на 10 хвилин, поки тканина достатньо не охолоне. Набряк зійде і ваш стан на деякий час покращиться.

Гвоздика

Рослина містить евгенол — антисептик, створений самою природою. Спосіб застосування за наявності зубного болю вкрай простий: прикладаємо цілу гвоздику (можна мелену, але це вже складніше) до хворого зуба. Причому важливо трохи прожувати рослину на тій стороні, де знаходиться зуб. Також біль чудово прибирає олія гвоздики, яку у даному разі буде набагато простіше і зручніше використати.

Рута

Ще одна рослина, яка гарно бореться з больовими проявами. Взагалі, це одне з кращих природних знеболюючих. Причому ви можете використовувати не лише руту у чистому вигляді, але і у чайних пакетиках, де рослина не втрачає своїх властивостей. Кладемо чайний пакетик у морозилку, а потім прикладаємо його до хворої області. Повторіть за необхідності. Якщо біль не минає, доведеться відвідати свого лікаря.

Сольовий розчин

Відмінний спосіб, якщо нічого з перерахованого вище у будинку немає. Сіль добре бореться з вірусами і бактеріями, а також знімає набряк і запалення, а це те, що нам потрібно. Розбавляємо трохи солі у склянці води, при цьому вода не повинна бути занадто холодною, тримаємо розчин у роті кілька хвилин. Повторюємо за необхідності.

Чебрець

Ефірна олія чебрецю завжди має бути у вашій аптечці, оскільки її використання під час больового синдрому може виявитися рятівним. Рослина має антисептичну дію, яка у нашому випадку просто необхідна. Використовують чебрець по-різному: хтось п'є чай, який потрібно потримати у роті, однак за наявності гострого зубного болю найкраще трохи прожувати листя, але на відміну від гвоздики, робіть це на протилежному боці від хворого зуба, оскільки компоненти рослини досить потужні та легко можуть подразнювати вже пошкоджену область.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *